Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    291

    Domyślnie

    Fajny reportaż!!! 3 i 9 bardzo mi się podoba. Fajnie patrzysz. B&W jak najbardziej, kolor mógłby coś zepsuć.
    pzdr

  2. #12

    Domyślnie

    podoba mi się, a najbardziej 3 i 10 - fajnie oddają klimat

  3. #13

    Domyślnie

    Twoja opowieść smakuje mi tak samo, jak miód spadziowy Nie chcę nawet wyróżniać konkretnej foty. B/W samo w sobie bardzo udane, a przeplatanie go z kolorem zrobiłoby chyba lekki bałagan
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #14

    Domyślnie

    Cały set mi się podoba, faktycznie jest to reportaż z prawdziwego zdarzenia. Brawo.
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #15

    Domyślnie

    Jest temat, jest opowieść - >> wykonanie świetne, podoba się... bardzo dobry reportaż !!!
    Jak się nie ma co się lubi to i wtedy się nie lubi tego co się ma....

  6. #16

    Domyślnie

    jak dla mnie od 4 do 7 rewelacja reszta również na wysokim poziomie choć troszkę niższym ogólnie rzecz biorąc świetny reportaż
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  7. #17

    Domyślnie

    Fajna miodarka, do mojej tylko 3 ramki wchodzą I w dodatku elektryczna! :O Faktycznie w B&W wyglądają świetnie. Musiałem się wypowiedzieć bo raz na jakiś czas pomagam ojcu w miodobraniu z podkur...iaczem w ręce I tak jak faktycznie jest jak na fotach, dokładnie po kolei

  8. #18

    Domyślnie

    Aż sięgnąłem po kolejną łyżeczkę miodu.
    A Twój blog wylądował w moich zakładkach. Zazdroszczę Ci twoich zdjęć.

  9. #19

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że szacuneczek raz za same zdjęcia, kadry a dwa za to że tam byłeś... Mam pytanie - miałeś coś na sobie żeby te owady nie przeszkadzały Tobie w robieniu zdjęć? Ja to bym się bał i dla tego ogromny szacuneczek

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbodniak Zobacz posta
    Fajna miodarka, do mojej tylko 3 ramki wchodzą I w dodatku elektryczna!
    Do tej na zdjęciach wchodziło bodaj 12.

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Aż sięgnąłem po kolejną łyżeczkę miodu.
    To się chwali, miód samo zdrowie! Zwłaszcza pity regularnie z wodą i dodatkiem soku cytrynowego.

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Zazdroszczę Ci twoich zdjęć.
    No faktycznie… jest czego. Przestań, przestań…

    Cytat Zamieszczone przez todominik Zobacz posta
    Mam pytanie - miałeś coś na sobie żeby te owady nie przeszkadzały Tobie w robieniu zdjęć?
    Niestety, skończyło się na licznych użądleniach (po dwudziestym dziabnięciu straciłem rachubę ), a najmniej przyjemne były użądlenia w gębę, trochę spuchła z wrażenia. Najgorszy był dzień następny, kiedy jad zaczął działać, czułem się jakby mnie rozjechał walec… ze dwa razy. Ale czegóż się nie robi dla fotografii.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •