Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Dziewczynka ..

  1. #1

    Domyślnie Dziewczynka ..

    A pokaże klateczkę z wczorajszego spaceru po Wrocławskim rynku . Wiem ze troche wąsko , no ale 200 mm i dosłownie 0,5 sek pózniej dziewczynka całkiem się odwróciła i odeszła z tego miejsca . Zapraszam do Oceny

    FX

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    Międzyzdroje
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dla mnie świetne. taki portret kocham. Jesli faktycznie za 0,5 sek było po sprawie, tym większy szacum. Niestety moim problemem jest trema przed zrobieniem foty obcej osobie. pozdro

  3. #3
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    masz zgodę rodziców dziewczynki na publikację zdjęcia w sieci?

  4. #4

    Domyślnie

    a ty nie masz czego sie czepiać ??
    FX

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ładne zdjęcie. Podoba się.
    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    masz zgodę rodziców dziewczynki na publikację zdjęcia w sieci?
    To nie jest czepianie. To przestrzeganie prawa.
    Trzeba być solidnym w obie strony, a nie tylko robić hałas, jak od kogo fotkę kto "pożyczy".
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie odp

    Zdjęcie ładne

    A koledze prawnikowi powiem tak jak byś tak chciał przestrzegać prawa to to forum nie miało by racji bytu 95% zdjeć musiało by mieć zgodę nawet jak zrobisz fotę przydrożnego spozywczaka też powinna być. W miejscach publicznych sprawa jest trochę luźniejsza ale też są ograniczenia. trochę wyluzuj nikt tu nie handluje zdjęciami tu się pokazuje sztukę przez wielkie SZU w dobrej wierze. Najlepsze foty są robione z ukrycia no i zawsze się można wyspowiadać
    Nikon plus oczy plus graty

  8. #8

    Domyślnie

    Szalona ekspozycja. Zmniejszyłbym trochę. Poza tym przyjemnie wyszło nawet, jak na tak proste zdjęcie.

  9. #9

    Domyślnie

    Dobrze rozumiem ze to przestrzeganie prawa , tylko zastanawia mnie to czy każdy który wrzuca tutaj streeta ma zgodę na publikacje ?

    Dzięki reszcie za Komentarze
    FX

  10. #10

    Domyślnie

    No właśnie. Przecież street byłby wtedy bez sensu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •