Czyli mam rozumieć że ta Sigma to dobry wybór bo Tamron 18-270 to już koszt ok 1700 więc sporo.
A jak ona wypada z Nikkorem 18-105 na pewno zakres ogniskowych a reszta?
Tamtych obiektywów kitowych chciałem się pozbyć (sprzedać) i zastąpić nowymi. Warto się w to bawić?
Te dwa obiektywy Sigma 18-200 i Tamron 17-50 będą lepsze od kitów czy porównywalne i nie bawić się w to a kupić tylko Sigmę?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami