witam mam dylemat posiadam nikona d3000 z 18-70 i planuje zmienić sprzęt na jeden z wyżej wymienionych, głównym aspektem jest to że wszystkie mają śrubokręt i możliwość podpięcia różnych obiektywów z silniczkami jak i bez, tylko teraz nie wiem czy jest sens mój aparat ma gwarancje i mały przebieg, a wymieniał bym na używkę, robie różne fotki krajobrazy portrety zajęcia aut wszystko amatorsko, nie wiem co zrobić zmieniać czy zostać przy tym co mam, prosze o rade
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami