Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: d50 d70 czy d90

  1. #1

    Domyślnie d50 d70 czy d90

    witam mam dylemat posiadam nikona d3000 z 18-70 i planuje zmienić sprzęt na jeden z wyżej wymienionych, głównym aspektem jest to że wszystkie mają śrubokręt i możliwość podpięcia różnych obiektywów z silniczkami jak i bez, tylko teraz nie wiem czy jest sens mój aparat ma gwarancje i mały przebieg, a wymieniał bym na używkę, robie różne fotki krajobrazy portrety zajęcia aut wszystko amatorsko, nie wiem co zrobić zmieniać czy zostać przy tym co mam, prosze o rade

  2. #2

    Domyślnie

    Czyli kasa jest? A jak jest to polecam D90

    Pozdr.
    Nikon System

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Paradiso Perduto
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
    Posty
    228

    Domyślnie

    D80 albo D90. odradzałbym pakowanie się w D50

  4. #4

    Domyślnie

    a chcesz używać jakiegoś specyficznego szkła, które nie ma af-s hsm czy innego własnego silnika? jak zmieniac to tylko na d90, tylko czy wtedy bedzie cie stac na te szkło ktore chcesz zakupic na srubokret?

  5. #5
    Rozmowny Awatar km79
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Bilgoraj - Burton on Trent
    Posty
    293

    Domyślnie

    Daruj sobie D50,70,80,200 i bierz D90 albo jak masz kasę to D300.
    D600 +N35 +N50 +N70-210
    D810 +S24
    fr

  6. #6

    Domyślnie

    Weź D 90

  7. #7

    Domyślnie

    A nie lepiej nie zmieniać, tylko dokupić D50? To zacny sprzęt a pewnie można go kupić za 500 - 600 zł.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rlat Zobacz posta
    A nie lepiej nie zmieniać, tylko dokupić D50? To zacny sprzęt a pewnie można go kupić za 500 - 600 zł.
    to juz dokupić chyba lepiej d80 - ok 900zł. Ale jak jest $$ to d90 zdecydowanie.
    Długo pracowałem na d80 potem d90 i polecam. Teraz mimo d300s zostawiam sobie d80 bo wdzięczny to sprzęcik.
    gpaszkiewicz.com / D300s, D80, N50mm f1.8, N70-300 f4.5, Tamron 17-75mm f2.8 , N18-135 f3.5

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fumio Zobacz posta
    Czyli kasa jest? A jak jest to polecam D90

    Pozdr.
    mysle ze jakby mial kase to by nie pytal tutaj
    a w sklepie co lepsze bedzie od tego co juz ma

    Zamiast wywalac kasiurke, kup sobie szklo jakies za rownowartosc d90. Jesli kupiles d3000 to jasne jest ze nie bedziesz i tak potrafil wykorzystac tego co ci da zmiana puszki.
    Fajne nowe szklo np 17-55mm i focisz.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  10. #10

    Domyślnie

    Fakt. Korpus masz, jeśli czujesz potrzebę wydania pieniędzy to zainwestuj w optykę, jak piszesz "robie różne fotki krajobrazy portrety zajęcia aut wszystko amatorsko". Nikon odświeża teraz linię swoich szkieł stałoogniskowych i wyposaża je w silniki (35, 50 f1. więc będą pracowały z D3000
    Ostatnio edytowane przez rlat ; 01-08-2011 o 12:07

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •