Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie 68 Tour de Pologne 2011

    Jak Wam się podobał pierwszy etap ? Ktoś może robił zdjęcia ?

  2. #2

    Domyślnie

    Deszcz tak napierdziela, że nie chce się wychodzić

  3. #3

    Domyślnie

    Hmm, ale podczas transmisji widziałem pod koniec, że słońce ładnie świeciło.

  4. #4

    Domyślnie

    Słońce chwile było. Ale teraz to istna ściana deszczu ;/

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam fotke z Tomem Boonenem Yeah!

  6. #6

    Domyślnie

    Mam nadzieje, że na następnych etapach pogoda dopisze bardziej.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzisiaj dopisała, rozpadało się już po finiszu. Oby obyło się bez kraks na tych naszych dziurawych drogach.

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vavamaka Zobacz posta
    Ja mam fotke z Tomem Boonenem Yeah!
    A ja ma zdjęcie z tamtego roku jak trener z samochodu się wychylił, drugi kolo trzymał go za nogi i tym sposobem wpychali kolarza pod gorę w Bukowinie Tatrzańskiej. Akcja na odcinku zadrzewionym miała miejsce więc byli pewni , że nikt nie widzi, a Robin w lesie był z D700 i 180 mm
    Chcialem sprzedać jakiejś agencji, ale nie było zainteresowanych.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Ktoś może robił zdjęcia ?
    a to robią jeszcze nikonosa V ? bo mecz legii się nie odbył ze względu na to, że boisko zamieniło się w basen ...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  10. #10

    Domyślnie

    Ogarnia ktoś, w jakich godzinach to jutro rusza i mniej więcej, o której gdzie można się spodziewać kolarzy?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •