Jak Wam się podobał pierwszy etap ?Ktoś może robił zdjęcia ?
Szukaj
Jak Wam się podobał pierwszy etap ?Ktoś może robił zdjęcia ?
Deszcz tak napierdziela, że nie chce się wychodzić
Hmm, ale podczas transmisji widziałem pod koniec, że słońce ładnie świeciło.
Słońce chwile było. Ale teraz to istna ściana deszczu ;/
Mam nadzieje, że na następnych etapach pogoda dopisze bardziej.
Dzisiaj dopisała, rozpadało się już po finiszu. Oby obyło się bez kraks na tych naszych dziurawych drogach.
A ja ma zdjęcie z tamtego roku jak trener z samochodu się wychylił, drugi kolo trzymał go za nogi i tym sposobem wpychali kolarza pod gorę w Bukowinie Tatrzańskiej. Akcja na odcinku zadrzewionym miała miejsce więc byli pewni , że nikt nie widzi, a Robin w lesie był z D700 i 180 mm
Chcialem sprzedać jakiejś agencji, ale nie było zainteresowanych.
Ogarnia ktoś, w jakich godzinach to jutro rusza i mniej więcej, o której gdzie można się spodziewać kolarzy?
Skontaktuj się z nami