Witam.
Mam zamiar zbudować do mojej kamery ręczny stabilizator.
Konstrukcja ma być z aluminium. Zastanawiam się jaki przegub lepiej wykorzystać do mocowania rękojeści
Myślałem o:
Przegubie kulowym.
Przegubie krzyżowym.
Czy ktoś może podpowiedzieć co będzie lepszym wyborem
Stabilizator jest wzorowany na tym:
Pozdrawiam
T'J
Szukaj






Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami