Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31

    Domyślnie

    Super. Już nie mogę się doczekać

  2. #32

    Domyślnie

    Ostatnie wolne miejsce. Proszę o szybką decyzję. Nie można zrezygnować z tak zapowiadającego się pleneru

  3. #33

    Domyślnie

    zazdroszcze Wam tej 'imprezki'

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez flashmen Zobacz posta
    zazdroszcze Wam tej 'imprezki'
    Nie ma czego jest następna w planach

  5. #35

    Domyślnie

    No i co tam u Was? Będą jakieś fotki z tego studia ? ))

  6. #36

    Domyślnie

    Piotrze, serdecznie dziękuję za poświęcony czas i mnóstwo wiadomości wtłoczonych do naszych głów
    Mam nadzieję, że już dojechaliście, bo z tego co słyszałem korki na autostradzie sięgały kilku ładnych kilometrów.

    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam


    PS. Cyklorama?
    clusca
    Fufu X

  7. #37

    Domyślnie

    Ufff. Dzięki za troskę. Dojechaliśmy ale nie było łatwo. Na A1 blisko 4 godziny w koreczku. Masakra. Punkty poboru opłat się nie wyrabiały a pazerność nie pozwoliła na odpuszczenie sobie choć odrobinę. Karetki, omdlenia, etc.
    Wszystko to jednak pikuś bo było super! Bardzo lubię te nasze warsztatowe spotkania. Kraków, Gdańsk zawsze super atmosfera i świetna organizacja. Nawet walka o pilota nie dała rady zepsuć zabawy

    Dzięki serdeczne dla Michała za gościnę i super organizację. Dzięki wszystkim za fantastyczną zabawę.


    Trochę bolą mnie ręce od kręgli ale za kilka dni zaczynam ponownie toczyć kulę i na następnych zawodach... Sami wiecie

    Ps. Cyklorama - dokładnie
    Ps2. "No i co tam u Was? Będą jakieś fotki z tego studia ? ))"

    No pewnie Grzesiu że będą

  8. #38

    Domyślnie

    Ehh, powiedzmy że w 30% udało się odespać tych ostatnich kilka intensywnych dni, prawie mnie z roboty dzisiaj pogonili - ale co tam, było super, fajnie jest się tak zmęczyć na takiej "imprezie"
    Dzięki Wam wszystkim za świetnie spędzony czas, zarówno w studio jak i poza nim. Fajnie było Was poznać, a tych których mam przyjemność znać już dłużej - fajnie było się znów spotkać.

    Mam nadzieję Wy również miło spędziliście czas, a i z warsztatów każdy też coś wyniósł.
    Czasu było wcale nie tak wiele, niemniej dzięki Piotrze za płynne przekazanie skondensowanych konkretów, które mam nadzieję będziemy mogli wykorzystać w przyszłości.

    Moi drodzy, pamiętajcie też że otwarci jesteśmy na uwagi krytyczne czy sugestie, co można poprawić, zmienić, zrobić inaczej w przyszłości robiąc podobne imprezy - mam tu na myśli zarówno kwestie organizacyjne, jak i np. zakres/program tematyczny takich warsztatów.
    Zapewne podobne imprezy będą organizowane w innych miastach, a i jak w Trójmieście zbierze się grupa chętnych nie widzę przeszkód by zrobić w przyszłości drugą edycję takich lub podobnych warsztatów.

    Ale wradzając do "słodzenia", przekazuję podziękowania również od modelek - podobał się im styl i atmosfera w której pracowaliśmy w studio. Przypomnę, że dziewczyny liczą i czekają teraz na wybrane przez Was najfajniejsze fotki.
    Jeszcze raz maile i namiary na profile na MM:
    Marta - http://www.maxmodels.pl/marttusia2.html - @: marttusia20@op.pl
    Weronika - http://www.maxmodels.pl/welonek.html - @: weronikadrzewiecka@wp.pl
    Dalia - http://www.maxmodels.pl/panna_delilah.html - @: delilah@10g.pl
    Alicja - http://www.maxmodels.pl/a_landowska.html - @: a.landowska@gmail.com

    A Piotra poprosimy o wrzucenie wątku do "katalogu" - analogicznie jak miało to miejsce z Krakowem - i jak Piotr to zrobi, tam zakładajcie swoje wątki i liczymy na jeszcze więcej zdjęć

    Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę
    Co do poniedziałkowego obiadu odezwę się na maila, jeszcze nie mam od nich info zwrotnego.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #39

    Domyślnie

    Zrobione. Założyłem sub-forum na nasze wpisy powarsztatowe.

    Jeszcze raz dzięki Michałku za organizację tych warsztatów.

  10. #40

    Domyślnie

    Nie wrzucajcie tak wielkiej ilości zdjęć, bo serwer może nie wytrzymać

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •