Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Z całą pewnością nie ostatnie, choć planować na tą chwilę nic nie możemy

  2. #22

    Domyślnie

    moze cos bedzie na poczatku pazdziernika?

  3. #23

    Domyślnie

    Pewnie taka ale już nie w Gdańsku

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    moze cos bedzie na poczatku pazdziernika?
    Pewnie że będzie
    Na początku października będzie pakowanie się do Bieszczad
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  5. #25

    Domyślnie

    Parę spraw organizacyjnych Czyli innymi słowy, ogłoszeń parafialnych

    Poza osobami które znam, nie wiem kto jest z Trójmiasta a kto spoza i jak kto orientuje się w topografii miasta.

    Umówmy się zatem w sobotę o godzinie 8:45 pod pomnikiem Sobieskiego na Targu Rakowym - czyli TUTAJ (pkt. A), większy zoomik

    Auta można zostawiać na okolicznych uliczkach - jest to strefa parkowania, ale w weekendy jest bezpłatna

    Idziemy do studia, tam pracujemy gdzieś do 16:30-17:00.
    W okolicach godziny 14:00 idziemy do Barbadosa na obiad.

    Wieczorem, na godzinę 19:00 mamy rezerwację w Brovarni Tam wbrew pozorom nie pijemy do rana do nieprzytomności, tylko po jakiś przekąskach/kolacji/piwku spacerkiem przez starówkę zmieniamy lokal na U7
    Dla chętnych, tuż przed 21wszą zapalają się iluminacje miasta a słońce akurat chowa się za horyzontem - są fajne warunki do wieczornego focenia miasta
    W Centrum U7, wspomniany "3city Nikonians Bowling Cup 2011" Jeszcze nie wiem czy ich system pozwoli nam na zmianę osób w komputerze na torze w trakcie gry, bo o to zapomniałem zapytać - ale poradzimy sobie
    Od 22:30 zarezerwowane mamy 2 tory - zadeptalibyśmy się w tyle osób na jednym torze, więc są zamówione dwa na 2 godziny.

    W niedzielę, wiedząc już gdzie jest, zjedziemy się do studia na godzinę 10:00 - wtedy też Piotr zacznie część dalszą warsztatów. Tak jak dzień wcześniej, koło 14stej idziemy na obiad (raz jeszcze Barbados, mają bogate menu, dobre ceny, bardzo przyzwoite jedzenie). W studiu kończymy zajęcia przed 18stą.
    Wieczorem, dla odmiany Sopot. Na godzinę 20:00 mamy rezerwację w LaVita w Centrum Hafnera w samym sercu Monciaka (vis a vis Domu Zdrojowego i hotelu Sheraton, obok Multikina). Posiedzimy, popijemy, pogadamy, pojemy Po czym wieczorną porą ruszyć będzie można na fotograficzny podbój oświetlonego Sopotu

    W poniedziałek dla chętnych idziemy na spacer po Ptasim Raju na Wyspie Sobieszewskiej na obrzeżach Gdańska. Spotykamy się o godz. 8:00 na końcu ulicy Nadwiślańskiej przy pętli autobusowej (jest tam ponoć parking) - punkt "A" - i precyzyjniejszy zoomik
    Następnie, od godziny 11:00 mamy zarezerwowaną salkę w Hotelu Galion - mieszczącym się TUTAJ (standardowo pkt "A" ) (ulica Stogi 20, 80-642 Gdańsk).
    Zajęcia z obróbki w sali planujemy mniej więcej do godz. 18.

    Z uwagi iż nie jest to już centrum miasta - czy wszyscy będą mieli transport? W razie czego podogadujemy się wzajemnie w sobotę lub niedzielę.

    WAŻNE - Galion proponuje nam dwudaniowy obiad konferencyjny w cenie 30zł/os. W okolicy żadnej knajpy nie ma, wydaje mi się to dobrą ofertą. Wstępnie powiedziałem im że jesteśmy zainteresowani - ale potrzebuję zadeklarowania się dla ilu osób mam taki obiad zamówić (albo dla kogo mam nie zamawiać) (jak pójdziemy "po prostu" do ich restauracji zamawiać z karty, raz że drożej wyjdzie, dwa będzie trzeba dłużej czekać - przy konferencyjnym wchodzimy na niemal podany obiad).

    I chyba tyle
    W razie pytań piszcie.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  6. #26

    Domyślnie

    Jak dla mnie wszytko pięknie opisane Panie kierowniku Oczywiście na obiadek w Galionie się piszemy.

    Ps. Z obróbki nieco wcześniej się zerwiemy bo mamy kawał drogi do domku a musimy być wcześnie rano w pracy. Tak czy siak zdążę Was zamęczyć

  7. #27

    Domyślnie

    zapytam sie niesmiało czy są jeszcze wolne miejsca?

  8. #28

    Domyślnie

    Jak najbardziej, zapraszamy. (i o imię prosimy ).
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #29

    Domyślnie

    Uzupełniłem listę, prosimy o formalności

  10. #30

    Domyślnie

    Nazywam się Krzysiek. Zaliczka właśnie wysłana

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •