Prosze o wyjaśnienie czy iso 100 w nikonie d70 a dokładnie jego brak nie przeszkadza w fotografowaniu jasnych sceny, gdy chcemy uzyskac małą głębię przy najbardziej otwartej przysłonie, czy nie zabraknie zakresu czasu?. Zamierzam kupić lustrzankę i czytam co się da ale tego nie znalazłem. A pozostał na ringu tylko D70, odpadł Oly E300 i canony wszelkie...
Dadatkowo chciałbym zapytać fachowców jakim programem najlepiej obrabiać Nikonowskie rawy... bo jak pstryknołem kwiatek i chciałem obrobić w PS to wyszła... dupa... dosłownie, i do tego owłosiona. Koszmar... o niebo lepiej wyszło z Rawschooter-a
Dzięki za informacje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami