Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87
  1. #1

    Domyślnie WARSZTATY 10-12 CZERWCA - plan wstępny i zapisy

    Uwaga uwaga, podaję co następuje:

    1. Warsztaty zasadnicze odbędą się w dniach 11-12 czerwca (oczywiście przyjechać można juz w piątek 10-go) - miejsce: ul. Piotrkowska 101, Łódź

    2. Plan na sobotę:
    a) pobudka wedle uznania, ale proszę wziąć pod uwagę godzinę rozpoczęcia wykładów i być gotowym (cokolwiek to znaczy) a co najważniejsze posprzątać swoje bambetle, by umożliwić rozpoczęcie zajęć
    b) 10:30 "Matryce światłoczułe"
    c) 11:30 przerwa na: kawę, papierosa, siusiu, czy co tam jeszcze
    d) 11:45 "Zostać artystą czy wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi..."
    e) 12:30 kolejna przerwa - może tym razem na coś do jedzenia
    f) 13.00 "Oświetlenie w studio" (pomiar światła, rodzaje źródeł światła, rodzaje oświetlenia, metody oświetlania - i wiele innych podtematów - nie chcę przedłużać wątku na wymienianie)
    g) 13:45 Zadania do wykonania w studio (grupy 3-4 osobowe, każda grupa ma konkretne zadanie do wykonania, każda osoba w grupie ma 15-20 minut na wykonanie zadania - pozostali z grupki pełnia rolę asystentów) pozostałe grupy w tym czasie idą na streetphoto lub udają się na plener z Marysią lub ze mną jeśli Marysia nie będzie mogła/chciała (park Sienkiewicza, rzut beretem od siedziby = sa tam rzeźby + fontanna + stare drzewa (pomnikowe), kwiaty+ placy zabaw dla dzieci+ głaz.)
    h) 18.30 -19:30 każdy wybiera najlepsze zdjęcie ze swoich poczynań w studio, oglądamy je na rzutniku i ekranie i wspólnie omawiamy
    i) około 20-21 udajemy się tradycyjnie do knajpki

    3. Plan na niedzielę jest uzależniony od ilości osób, które w niedzielę będą warsztatować, ogólny i wstępny plan jest taki - chętni ćwiczą w studio jeśli w sobotę było im za mało, a pozostali, udają się na plener (propozycja udania się do Muzeum Przyrodniczego dodatkowo płatne wejscie 5 zl - probuje zalatwic darmowe wejscie w zamian za fotki wykonane w muzeum przekazane na ich potrzeby - jesli sie zgodza i tak zbiore po 5 zl zeby bylo na wykonanie odbitek )

    4. podloga w siedzibie może slużyć za miejsce noclegowe - proszę zabrać karimaty, śpiwory, poduszki, czy cokolwiek innego na czym będziecie spać (ja mogę użyczyć 1 śpiwór, 1 pompkę do materaca - kto pierwszy na PW ten lepszy - materac juz zaklepany przez Kaleida )

    UWAGA 1 godziny są podane na razie bardzo wstępnie, naważniejsza jest 10:30 w sobotę, bo wtedy wszystko startuje. Podany przeze mnie harmonogram nie przewiduje poślizgów w czasie i może ulec lekkim zmianom.
    UWAGA 2 pora posiłku obiadopodobnego przewidziana jest w trakcie zajęć w studio - kto nie ćwiczy w studio a jest głodny - idzie się napasibrzusić, a potem, lub przedtem plenerkuje - tu już wolna ręka - ważne żeby zdążył wrócić na czas swoich ćwiczeń studyjnych
    UWAGA 3 podczas wykonywania zadań w studio przebywa TYLKO dana grupka, pozostali mają zakaz wjazdu na teren studia
    UWAGA 4 generalnie jesli ktos nie bedzie zainteresowany wykladami proszony jest o tzw. "nie kręcenie się" i zajęcie się samym sobą
    UWAGA 5 porządku podczas warsztatow bedzie pilnowal bardzo groźny osobnik, który nie będzie się wahał użyć statywu w celu przywołania delikwenta do porządku
    UWAGA 6 PODCZAS WARSZTATÓW BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WGRANIA SOBIE POLSKIEGO MENU DO D70

    OPŁATY ZA WARSZTATY są dwie metody uiszczenia opłaty -
    1. można dokonać PRZEDPŁATY na konto (numer podaje na PW) - metoda ta dopuszczalna jest tylko PRZED warsztatami (do 9 czerwca) - przy jej dokonywaniu proszę KONIECZNIE wpisać w tytule wpłaty nicka z forum i wpisać słowa WARSZTATY CZERWIEC - żeby nie było wątpliwości za co jest wpłata - (wpłaty nieopisane w ten sposób będą traktowane jako datek na SUN ) i żebym wiedziała kogo później ścigać a kogo nie
    2. opłata na miejscu - preferowalnie PRZED ich rozpoczęciem. Bardzo proszę pamiętać o wpłacaniu (uwierzcie mi, że chodzenie za każdym i "żebranie" to żadna przyjemność )
    3. OPŁATA (W PROMOCJI CZERWCOWEJ) wynosi 50 zł dla wszystkich warsztatowiczów

    PROSZĘ O POTWIERDZANIE SWOJEGO UDZIAŁU w tym wątku z zaznaczeniem czy będziecie w sobotę i niedzielę, samą sobotę, samą niedzielę czy jeszcze jakieś inne kombinacje - zapisy przyjmuję do 8 czerwca

    Wszelkie uwagi i sugestie co do planu mile widziane

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjezdzam tak jak ostatnio - juz w piatek i zostaje do konca.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  3. #3

    Domyślnie

    Potwierdzam, bede!

  4. #4
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Potwierdzam, bede!
    Nie wierze


    Ja przyjezdzam tradycyjnie..w piatek

  5. #5

    Domyślnie

    poniewaz Wasia będzie nieobecny, a w innym wątku sie dopisywał - wpisuję go na listę warsztatowiczow (sobotnio-niedzielnych)

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Keyser Soze
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Oborniki Wlkp./Albion - Morecambe
    Posty
    85
    pozdrawiam, pshemo

    Minolta XD7 / D70

    "How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keyser_Soze
    Kurde, to wyglada na jakas zorganizowana akcje..
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  8. #8

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2005
    Miasto
    Warszawa/ Dębe Wielkie
    Posty
    115

    Domyślnie

    To ja też chciałem potwierdzić swoją obecność, a wraz ze mną jeszcze trzech warsztatowiczów. Przyjedziemy prawdopodobnie wieczorem w piątek i zostajemy do niedzieli (tzn ja zostaje, a pozostali niejako z musu )

    Te dodatkowe osoby to (w kolejności klepania miejsca w autku):
    wojtas, fiorel i Leon13th.

    Jeśli coś miałoby się zmienić to proszę o info
    Pozdrawiam,
    Paweł

  10. #10

    Domyślnie

    Bede w sobote w niedziele a może i w piątek.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •