Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Rgb

  1. #11

    Domyślnie

    Świetne, bo sterylne. Zdjęćia, o tych mówię. Panujesz nad światłem, a szkło jest dodatkowo bardzo wymagające. Bardzo fajne.

    Za to cholernie mnie denerwuje, że nigdzie nie mogę kupić do zdjęć (i do picia) kieliszków ze szlifowanymi brzegami - wiecie, bez takiego okrągłego, odlewanego rantu... Widać ten rant na zdjęćiach i mnie to drażni.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    oj chyba taniego szkla to sie juz nie szlifuje, poszukaj w necie serwisow na temat ceramiki i szkla pewnie znajdziesz cos co Cie zadowoli ale cena juz nie koniecznie

  3. #13

    Domyślnie

    Z tym, że ja nie chcę dokonywać crash testów. Mam gzdieś jeszcze parę klieszków szlifowanych, ale ileż można robić zdjęć tym samym kielichom?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #14

    Domyślnie

    Swietne !!!
    Swieciłes od tyłu? pleksa?
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrykolczyk Zobacz posta
    Swietne !!!
    Swieciłes od tyłu? pleksa?
    Błyskane z pod stołu, 1/64 mocy na biały karton, kieliszki na szybie (pod szybą czarny materiał).

  6. #16

    Domyślnie

    Fajne.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •