Szukaj
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
W/g mnie raczej łańcuch, ale mogę się mylić...![]()
LED ZEPPELIN
Przy takim doborze GO, zdecydowanie Nikonozaur ma rację, ale fota trąca czułe, górskie struny,.. więc musi się podobać. Pozdrawiam.
ah , tytuł nie trafiony ... zgoda.
To może właśnie - Łańcuch![]()
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Powinno być o tych co ukradli Księżyc, dobrze że łańcuch zostawili.
Ładna górska fota .
Skontaktuj się z nami