Close

Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 415
  1. #11

    Domyślnie

    Zapisuję się i zaraz wpłacam.

    Zapłacone.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 26-07-2011 o 14:49
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Będe potrzebował wsparcia w transporcie. Modelek, stylistek, fryzjerki z Bydgoszczy, oraz z Torunia Anny z jej magazynem ciuchów. W tym momencie gdy fotograf weźmie Annę to dla innych miejsca będzie brak. Trochę wczesnie o tym wspominam, ale proszę brac to pod uwagę.
    Zakładałem, że to my pozabieramy modelki, nie uwzględniałem jakiś osobnych kosztów ich samodzielnego dojazdu.
    Na mnie możesz spokojnie liczyć;
    mam miejsca ile mam i pod same drzwi podjadę

  3. #13

    Domyślnie

    I ja też się zapisuję
    Olek Samsungowicz

  4. #14

    Domyślnie

    Proszę mnie dopisać do listy uczestników. Przelew poszedł.
    Ja będę jechał z Krakowa, więc mogę po drodze zabrać kogo będzie potrzeba (nawet jeśli trzeba będzie jechać przez Warszawę )

  5. #15
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    mamma mia. Dopiero minęła doba, a połowa miejsc już zaklepana. Tego się nie spodziewałem. Widzę, że zapowiada sie 20 osob i 5 grup. Albo jeszcze inaczej i więcej - osobno panie i model dla nich. Zaraz coś napisze więcej co z tym problemem.
    Ale wpierw pytanie, bo widzę że (większa) część z was była na poprzednim plenerze i wie jak było z "kolejką" do danej dziewczyny.
    czy taki układ o jakim mówie - sztywna utworzona grupa 4 fotografów ma na pół dnia modelkę, potem zmiany - to wam odpowiada, to lepsze niż to cop było?
    Wg mnie tak, można "dporosić się" realizacji własnej koncepcji, wybrać własną miejscówkę, zadecydowac o takich ciuchach jak sie chce. Same plusy wg mnie. Pomijam już nawet to, że przy pospolitym ruszeniu modelka aktowa by była nadmiernie eksploatowana przez 10 fotografów naraz.
    Jest jeden problem (co zrobić z paniami fotografkami i z modelem dla nich), ale to potem. Ciągle kombinuję jak ugryźć ten problem.

    Proszę przy zgłoszeniu swojego akcesu do udziału w plenerze podawac imiona, nie znam "nowych" : TOP67, pm16v

    Dzięki za deklaracje transportu. To istotne, bo wtedy mogę wziąć modelki z daleka (Kraków, Warszawa) a nie wyłacznie tutejsze.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-07-2011 o 20:48
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #16

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem za tym, żeby podzielić się na grupy i zamieniać modelkami. Oby tylko dało się to wyegzekwować.
    Jendrusz i ja będziemy jechać z Wrocławia, możemy zabrać kogoś z okolic lub Poznania.

    Tomek
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #17

    Domyślnie

    ja bede jechal z 3miasta i pewnie pustym autem
    500px.com/kubasikorski

  8. #18

    Domyślnie

    prosze mnie dopisac mam lot do Gdanska. Co do modela... to nie chcialabym fotografowac przez 3 dni tej samej osoby... wole roznorodnosc. Co do przydzialu modelek to tak jest sporo plusow, ale tak jak bylo w Kreglu tez bylo ok...

  9. #19
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    ..Oby tylko dało się to wyegzekwować..
    Da się. Zmiany grup będą przy obiedzie, nie trzeba będzie nikogo szukac w terenie.

    Cytat Zamieszczone przez R3Dsun Zobacz posta
    Co do modela... to nie chcialabym fotografowac przez 3 dni tej samej osoby... wole roznorodnosc.
    No właśnie tu ten problem. Bo się domyśliłem, że 4 panie nie będą chciały od czwartku do niedzieli zajmować sie jednym facetem. A z kolei gdyby panie miały dostać na pół jednego dnia jednego modela, to im będzie mało, 3 pozostałe połówki dnia i tak będą miały modelki, a z kolei 3 grupy fotografów dostający faceta będą uważali te pół dnia za stracone. No ciut przesadzam. Jednym słowem przez udział jednego modela pań i tak nie nie uszczęśliwimy, a panowie będą zawiedzeni także.
    Gdyby było więcej pań i było 2 czy więcej modeli to juz by było lepiej, byłyby niejako 2 odrębne plenery w tym samym terminie i miejscu.
    Nadal nie mogę jakoś wykoncypować zadowalającej wszystkich formuły. Być może model będzie jednak dopiero na wiosennym plenerze. No chyba że wymyślicie same jakieś rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 27-07-2011 o 00:12
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #20

    Domyślnie

    Mi termin prawie na pewno będzie kolidował z innymi sprawami, przez co nie mogę jechać
    Żałuje i już Wam zazdroszczę.

    Może z wiosennego pleneru też wyjdzie coś podobnego, albo choć bliżej takiego "pro" niż "masowości" jako priorytetu...
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •