Close

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 415
 1. #1

  Domyślnie Plener - warsztaty modelkowe 15-18 września 2011

  Jak wiecie co jakiś czas organizuje plenery fotograficzne. Przyszedł czas na kolejny, jesienny. O założeniach pleneru dyskutowaliśmy podsumowując poprzedni mój plener w Kreglu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=177464
  Okazało się, że oczekujecie wersji jak najbardziej PRO, choćby miało sie to wiązać ze zdecydowanie wyższymi kosztami. Zobaczymy więc jak tym razem wyjdzie z frekwencją. Oczywiście jest nierealne by było tak masowo jak ostatnio, gdzie było nas aż 44 fotografujących i 7 modelek. Dla pocieszenia powiem, że następny plener maj/czerwiec 2012 planuję znowu w wersji bardziej masowej oraz z lokalizacją nadmorską.
  Do rzeczy. Założenia mam takie. Odpuszczamy pokazy sprzętu innych firm (Medikon, Sigma)itd. Zabiorą nam czas, a tego będziemy mieli mało.
  Na 4 fotografów będzie przypadała 1 (i to bardzo dobra) modelka. Na 2 modelki stylistka.
  Jedna (edit - dwie) z modelek będzie pozowała do aktów. Ze względu na wnętrza retro za bardzo sensowne uznałem prośbę załatwienia ciuchów od projektantki. Załatwiłem już to. Nie projektantkę, ale znaną co niektórym Annę, która ma olbrzymią szafę pełną ciuchów w stylu bardziej retro (ale nie tylko). Dziewczyny nie mają tego rodzaju ciuchów. No i jak szaleć to szaleć - była prośba o fryzjerkę - będzie.
  Sądzę, że na plenerze będzie 16 -20 fotografów. To realne i zarazem optymalne, bo mam zamiar wprowadzić pewien porządek jesli chodzi o dostępność do każdej modelki.
  Wiadomo, że "fotograficzne" są dwa dni - piątek i sobota. 16 fotografów dzielimy na stałe na cztery 4 osobowe grupy. Każda grupa ma na pół dnia modelkę dla siebie. Po obiedzie grupa dostaje kolejną z modelek. Następnego dnia oczywiście ta grupa ma kolejne 2 modelki. W ten sposób będzie sprawiedliwie i bez zamieszania. Wszyscy będa mieli równy dostęp do każdej z modelek. Kazda grupa będzie miała na pół dnia modelkę aktową. Dzięki temu, że grupa liczy 4 osoby + modelka jest możliwe by sie wpakowała w auto i pojechała gdzieś dalej w plener.
  Niedziela do obiadu - fotografowanie niezorganizowane o ile będzie 16 fotografów. Jeśli będzie 20 fotografów to będzie 5 grup i nie będzie "wolnej" niedzieli.
  Uwaga - wewnątrz grupy możecie się dalej "podzielić" i ustalić dla przykładu, że każdy ma modelkę wyłącznie dla siebie na godzinę czy 2x po pół godziny.
  Proponuję zabrać ze sobą lampy błyskowe i inne wspomagacze (ekrany, statywy) do zdjęć we wnętrzach. Na wyraźne życzenie mogę zabrać średnioformatową Mamiyę RZ ze szklarnią (tym razem nie zapomnę mieć świeżych baterii ).

  1. Termin 15.09 - 18.09, czwartek - niedziela. Z paru względów nie daję wyboru innych terminów. Zawsze niektórym nie będzie pasować, a po drugie limituje nas to, jak obłożony jest ośrodek.

  2. Miejsce - http://www.dworpomorski.pl/gallery/ Będziemy zakwaterowani w pokojach 1, 2 lub 3 osobowych. Jest dostępny internet więc jeśli ktoś weźmie laptopa, to będzie mógł nadal czytać forum Do dyspozycji będziemy mieli basen - gratis (zabrac kapielówki ). Inne atrakcje SPA - za opłatami. Wnętrza i meble prezentują się porządnie, sądzę, że porobimy dużo zdjęć we wnętrzach. Wybierając miejscówkę na plener było to dla mnie bardzo istotne, by móc być niezależnym od pogody. Bo w końcu to już połowa września.

  3. Modelki. Przewiduję 1 modelkę na 4 fotografów, w tym jedną pozującą do aktów. Później pojawią się tu linki do portfolio tych dziewczyn, o ile będziecie tego wymagali. Na dziś nie ma zamkniętego składu. Wiadomo za to, że będzie Ania z ciuchami i Ewa fryzjerka (zresztą swoją drogą naprawdę śliczna fotomodelka). Modelki będą naprawdę dobre, nie z gatunku przyjmujących oferty od nieznajomych z MM.

  Angelika http://www.maxmodels.pl/hernameisnicole.html
  Kasia http://www.maxmodels.pl/perseidakate.html
  Monika http://www.maxmodels.pl/monikagalla.html
  Agnieszka http://www.maxmodels.pl/agnicha.html
  Patrycja http://www.maxmodels.pl/patra45.html

  4. Cena. Kalkulacja kosztów to był dla mnie koszmar, bo wychodzi to tak:
  - koszt pobytu fotografa. Nocleg + 3 posiłki - 125 zł. Pobyt od czwartku do niedzieli (cztery dni, 3 noclegi, 3x komplet wyżywienia) 375 zł. Opcja od piątku do niedzieli (trzy dni, 2 noclegi) - 250 zł,
  Pamiętajmy jednak, że zapraszamy i opłacamy pobyt modelek i stylistek, fryzjerki i projektantki oraz jest wynagrodzenie dla nich wszystkich.
  - koszt sumaryczny przy 4 modelkach i reszcie ekipy to ....6540 zł (i to nie licząc transportu dziewczyn, bo zakładam że je jakoś pozabieramy jadąc na plener, gdziekolwiek by mieszkały)
  Czyli wypada na jednego uczestnika (o ile będzie 16 fotografów) dodatkowo 410 zł.

  Te 410 zł poproszę dodatkowo doliczyć niezależnie od tego, ile dni na plenerze będzie fotograf. Praktycznie nie będzie się opłacało przyjechać na 1 dzień, a na 2 dni też będzie nie najekonomiczniej.

  Cały plener, 4 dni, 3 noclegi (czwartek - niedziela) 375+410=785 zł, natomiast 3 dni (2 noclegi) - 660 zł.

  Chciałbym wszystkim rozdać identyfikatory z nickiem z forum i imieniem. Podawajcie więc przy okazji swoje imiona, nie kojarzę po prostu wszystkich z nickami. Podawajcie też miasta, może uda się wam zaplanować wspólny transport.

  Kalkulacja jest zrobiona na 16 osób. Ze względu na to, że np projektantka czy fryzjerka czy modelka aktowa są jedna na wszystkich, to w praktyce zmiana ilości osób mocno wpływa na cenę. Przy 20 fotografujących koszt pleneru zmienia się z 785 na ... 727 zł, a więc bardzo znacznie.
  No i tu jest problem w jakiej wysokości macie zrobić wpłaty. Czy przy więcej niż 16-tu uczestnikach mam zwracać kasę (gotówka, na plenerze) czy np zwiększyć wynagrodzenie modelkom, czy jak?
  Co zrobić w przypadku gdy nie będzie 16 fotografów? Koszty zaczną rosnąć na osobę piramidalnie. Rezygnować wtedy z luksusów (dajmy na to fryzjerka, akty, projektantka - w tej chyba kolejności?) czy dopłaty? Chyba rezygnacja z luksusów.
  Będę miał też zagwozdkę co zrobic przy np 18 fotografach, ile wziąć modelek, jak podzielić grupy. Dlatego 785 to max, może byc o kilkadziesiąt zł taniej.

  Przeliczałem inne wersje.
  1. Dowolna liczba fotografów, 1 modelka na 4 fotografów, 1 stylistka na 2 modelki - 650 zł. To najtańsza z opcji pleneru. Taniej tego nie zrobię. Wersja bez projektantki, modelki aktowej, fryzjerki.
  2. Jak 1 ale z projektantką, 16 fotografów - 700 zł (bez fryzjerki, bez aktu)
  3. jak 2, z fryzjerką - 740 zł (bez aktu)
  4. jak 3 ale z modelka aktową - 785 zł - czyli ta wersja full wypas na którą teraz wpłacacie.

  Jesli po dyskusji sie okaże, że jednak jest ciut drogo i wolicie jakąś z tańszych wersji, nie macie parcia na akty czy na fryzjerkę - to żaden problem, można z tego zrezygnować i kasę zwrócę w przypadku gdy tych atrakcji nie będzie. Wpłacajcie teraz jednak opcję full, kasę zwrócę na plenerze.

  Limitujące dla mnie będzie czy do połowy sierpnia będzie 16 przedpłat na plener w tej full wersji. Bo jeśli nie będzie, to trzeba będzie potanić plener by mieć przynajmniej taką liczbę uczestników.

  Wpłaty zbieram od ... teraz. Musze mieć kasę, by zrobić przedpłatę.
  Będę więc chciał wasze wpisy w wątku (by oszacować ilość i podać ją właścicielom ośrodka), wpłatę do 15 sierpnia w wysokości 200 zł podlegającą przepadkowi w razie wycofania się z udziału, uregulowanie całości (reszty) do końca sierpnia.

  W związku z ustalaniem tej zasady, że jest 4 czy 5 grup to plener będzie miał limitowaną maksymalną liczbę uczestników 16 lub 20. Będzie lista rezerwowa (edit - juz jest). Jeśli w połowie sierpnia nie będzie przedpłat od 16 (20) uczestników to wchodzą osoby z listy rezerwowej.

  Przedpłaty i potem całość przelewać na:
  Jacek Ziółkowski, konto nr: ...edit - nieaktualne
  W przelewie proszę podać nick z forum i dopisek "PLENER".
  Proszę też podać nr tel. do siebie.
  Informacje, że była wpłata, proszę podać też w wątku.

  Lista chętnych:

  0. Jacek_Z - Jacek - Bydgoszcz
  1. cube - Kuba - Trójmasto (da transport) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  2. Artur100 - Artur - Szczecinek (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  3. wilk325 - Tadeusz - Bydgoszcz (da transport) (wpłata całość, zaokrąglił - 800 zł)
  4. rg2000 - Rafał - Bydgoszcz (da transport) (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  5. TOP67 - Tomek - Wrocław ( z jendruszem w aucie, mogą wziąć kogoś z Wrocka lub Poznania)(wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  6. jendrusz - Jędrek (Andrzej ?) - Wrocław (transport) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  7. pm16v - Paweł - Kraków (da transport na trasie)(wpłata 400 zł + 400 zł) (może zabrac modelke z Łodzi)
  8. R3Dsun - Kasia - Częstochowa (Anglia) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  9. Marie - Mariola - Trójmiasto (wpłata całość 785 zł)
  10. bartos - Bartek - Sosnowiec (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  11. radek7 - Radek (zapewne) - Bydgoszcz (da transport) (wpłata 200 zł)(+wpłata 475 zł) bez niedzieli !!!
  12. bartel - Bartek - Bydgoszcz (da transport) (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  13. somrozen - Irek - Słupsk (da transport) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  14. mpraglowski - Mirek - Wrocław - (da transport) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  15. kiirpl - Robert - Katowice (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  16. leon_gd - Leszek - Trójmiasto (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  17. prfoto - Przemek - Poznań (da transport) (wpłata 200 zł) (+wpłata 600 zł)
  18. nikonista02 - Marek - Bydgoszcz (wpłata 200 zł)(+wpłata 600 zł)
  19. pinokio - Marek - Warszawa (wpłata od razu całość 800 zł)
  20. QuadMan - Adam - Wrocław (wpłata od razu całość 800 zł)
  ----------------------------

  rezerwowi:
  23. nazir_altamar - ??? - Edynburg - brak kontaktu
  19. Roxer - Robert - Bydgoszcz (brak wpłaty )
  wycofani:
  17. orchidea - Karolina - Zabrze (wpłata 200 zł - zwrócono)
  9. flashmen - Paweł - Wrocław (wpłata 200 zł - zwrócono)
  20. christipoher - Krzysztof - Warszawa (wpłata 200 zł) - zwrócono

  Stan na 8.09.2011 godz 10.00

  lista będzie aktualizowana, wpłata 200 zł wytłuszczona, wpłata całości - na niebiesko.

  Artur100 jest z okolic, bo ze Szczecinka, będzie miał dla nas mnóstwo info, także o okolicach (wrzosowiska, rejs statkiem, inne atrakcje), zobowiązał sie wydrukować nam mapke terenu z zaznaczonymi fajnymi miejscami.

  Na zachętę galeria z poprzedniego pleneru w Kręglu http://www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=11
  choć to nie do końca dobry odnośnik, ta jesienna impreza będzie zdecydowanie bardziej pro.

  Pierwszy (czyli właśnie ten) post będzie aktualizowany w miarę spływania informacji (modelki). No i będę go uzupełniał o te informacje jakie wynikną z odpowiedzi na Wasze zapytania.

  EDIT 1:

  Dostaje listy na PW - proszę akces do pleneru wpisywać w wątku, bo w okolicach 16 i 20-tej osoby zacznie sie robić ważna kolejność zgłoszeń. Ludzie nie widza daty listu napisanego do mnie.

  Kolejna sprawa wynikająca z kilku (tzn z 2) PW. Nazwa PRO jak się okazuje odstrasza osoby, które sie nie czują jeszcze za mocno. Zamiast odpisywać każdemu to samo, napisze tu:
  Plener jest PRO jest pod względem organizacyjnym i modelek, w porównaniu do poprzednich plenerów, a nie jakoś bezwzględnie. Nie będzie na nim Ani Rubik ani nawet Joanny Krupy . Dziewczyny mamy jednak z górnej półki, dużo czasu na swoje focenie, tylko 4 fotografów na modelkę. Natomiast nie określiliśmy poziomu umiejętności dopuszczonych do pleneru fotografów! ten będzie różny. Sa już teraz zapisane osoby o róznym stopniu zaawansowania w swoim foceniu modelek. Fotografom nie będzie robiony egzamin wstepny

  Wg mnie nie powinno się mieć kompleksów. Jak tam się nie zrobi na tym plenerze dobrych zdjęć (stylizacja, ładne modelki) do portfolio, to na masowych plenerach na pewno będzie to kilka razy trudniejsze. Tam to jest bardziej spotkanie zabawa, fotografowanie - wszystko naraz. Tu będzie praca i wtedy się można czegoś nauczyć. Trzeba pamiętać, że w efekcie końcowym na wygląd i odbór zdjęcia mocno wpływa uroda modelki, makijaz, stylizacja, otoczenie modelki (wnętrza, plenery itd).
  (powinniśmy się jednak też pomodlić o pogodę - to mnie boli, bo tego nie da się zagwarantować)

  EDIT 2:

  Ja proponuję pracować w ramach grupy tak. 15 -20 minut fotografowania, potem kolejny fotograf. Po 60 - 80 minutach zmiana miejsca, zmiana stroju (i poprawa/zmiana/wzmocnienie makijażu). Czyli będą zrobione na dziewczynie przez każdego z grupy ze 3 stylizacje tej modelki w różnych miejscach (bo zmiana stroju, makijażu, miejsca ukradnie też godzinę) . Oczywiście jeśli miejscówki będą nieodległe itd. W pewne dni da sie tak pracować, w inne dni może grupa pojechać np na wrzosowiska i nie mieć tylu zmian stylizacyjnych. To sa sprawy wewnątrz grupy. Ale to na pewno nie będzie tak, że po całym plenerze będziesz miał 4 stylizacje
  Jest też czas "niezagospodarowany" - tzn wschód słońca - niektórzy żałują, że w Kręglu nie wstali o 4-tej. W połowie września nie trzeba takich poświęceń. Oraz po kolacji. Zachód słońca albo wnętrza na lampach błyskowych. Od 20.00 do północy są kolejne 4 godziny! i będę się zastanawiał jak was tu pogodzić co do modelek
  Efekty po plenerze mogą być naprawdę porządne. Nie ma co robić dziesiątek stylizacji. Sądzę, że kazdy będzie miał ich i tak ponad 10, na 4-5 modelkach. Jak to będzie dopracowane, to będzie naprawdę dobrze. Tym bardziej, że naprawdę chcę dać super dziewczyny.

  EDIT 3:

  Nie jest istotne z jakiego systemu foto się "wywodzimy" - dla mnie to tak oczywiste, że nawet nie pisałem. Jak widzę to canonierzy już się zapisali, więc nie widzę problemu.

  EDIT 4:

  Po plenerze wypada cos zrobić ze zdjęciami. Popularny jest portal MM, na którym jego użytkownicy przy publikowanym zdjęciu wskazuja współtwórców zdjęcia i dają sobie referencje. O to prosimy. Dla ułatwienia daje poniżej różne linki

  Komentarze poplenerowe (takie bardziej rozbudowane, nie zdawkowe) proszę na www.new.jjstudio.pl/page.php?id=15 najlepiej z nickiem z naszego forum, z nikoniarzy. Przy okazji można się zapisac do newslettera, będe rozsyłał info o kolejnych plenerach i kursach czy warsztatach www.new.jjstudio.pl/newsletter.php?id=4
  Mam tez stronę na FB:www.facebook.com/jjstudiopl i tam tez możecie sobie popisać co chcecie
  Galeria poplenerowa: www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=13 - tu max dużo zdjęć . Backstage mają swój podkatalog.
  Oczywista sprawa, że zachęcam do umieszczenia zdjęć w odpowiednim katalogu tego forum (akt bądź moda/glamour), a backstage w tym wątku.

  Podam może jak się umieszcza zdjęcia na http://www.galeria.jjstudio.pl/categories.php?cat_id=13
  klikamy na
  >Twój album (to przy lewej krawędzi strony)
  dalej
  Wybierz kategorię - rozwijamy listę i wybieramy Plener Dwór Luboradza (bądź backstage)
  a dalej klikamy na ikonkę Upload (jest w prawym górnym rogu)

  Zresztą ikonka Upload jest cały czas gdy się juz jest w jakiejś galerii (bo gdy sie jest na stronie głównej to jej nie ma). My oczywiście uploadujmy w galerii plenerowej.
  uwaga - mnie nie chciało przyjąć pliku z rozszerzeniem .JPG pisanym dużymi literami, przyjęło pisane małymi - .jpg
  Nie trzeba wrzucać miniaturek - skrypt strony sam je zrobi.

  Anna - stylizacje http://www.maxmodels.pl/anna-stylizacje.html
  Ewa - fryzury http://www.maxmodels.pl/eweczka19_fryz.html
  co do tych 2 osób mamy spokój i pewnośc - bo nie było innych fryzjerek/stylistek
  natomiast make-up to dwie osoby:
  Paula http://www.maxmodels.pl/pure_demon.html
  Karolina http://www.maxmodels.pl/elles-makeup.html
  i tu będzie mały problem kogo podpisać pod zdjęciem

  no i jeszcze jeden link, do ... mnie http://www.maxmodels.pl/jacek_z.html
  jak będziecie ewentualnie "referować" imprezę jaką zrobiłem, to raczej z pewnych powodów piszcie o tym jako o warsztatach, a nie o plenerze. Nie bardzo wiem jak mnie do tej listy dopisac, bo nie pełniłem żadnej z tych funkcji, więc raczej jako "inna profesja"

  Angelika http://www.maxmodels.pl/hernameisnicole.html
  Kasia http://www.maxmodels.pl/perseidakate.html
  Monika http://www.maxmodels.pl/monikagalla.html
  Agnieszka http://www.maxmodels.pl/agnicha.html
  Patrycja http://www.maxmodels.pl/patra45.html


  cube - Kuba - http://www.maxmodels.pl/jacube.html
  Artur100 - Artur - http://www.maxmodels.pl/artur101.html
  wilk325 - Tadeusz - http://www.maxmodels.pl/wilk325.html
  rg2000 - Rafał -
  TOP67 - Tomek - http://www.maxmodels.pl/top67.html
  jendrusz - Andrzej - http://www.maxmodels.pl/jendrusz.html
  pm16v - Paweł - MM brak
  R3Dsun - Kasia -
  Marie - Mariola - http://www.maxmodels.pl/mariolahupert.html
  bartos - Bartek - http://www.maxmodels.pl/ninoveron.html
  radek7 - Radek -
  bartel - Bartek - http://www.maxmodels.pl/bartel.html
  somrozen - Irek - http://www.maxmodels.pl/somrozen.html
  mpraglowski - Mirek - http://www.maxmodels.pl/mpraglowski.html
  kiirpl - Robert - MM brak
  leon_gd - Leszek - MM brak
  prfoto - Przemek - http://www.maxmodels.pl/prfoto.html
  nikonista02 - Marek - MM brak
  pinokio - Marek - http://www.maxmodels.pl/fotomareczek.html
  QuadMan - Adam - http://www.maxmodels.pl/quadman-foto.html
  Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-10-2012 o 12:17

 2. #2

  Domyślnie

  ja sie pisze, tylko nie wiem czy przedplata ma wynosic 100 czy 200pln - wyzej piszesz 200, nizej 100 ?
  500px.com/kubasikorski

 3. #3

  Smile

  ...oczywiscie tez potwierdzam uczestnictwo.
  Pytanie co do zaliczki mam podobnie jak Cube.
  Nie wiem czy zdaze z sesja w sierpniu przed urlopem - dostępność modelek w moich okolicach w lecie jest bardzo słaba, ale lokalne atrakcje chetnie wskaze

 4. #4

  Domyślnie

  200, już poprawiłem by nie mylić następnych osób.

  Organizuję wszystko, od A do Z, modelki też. Absolutnie nie liczę na miejscowe modelki. Po pierwsze ich nie znam (a to istotne, muszę być pewien udziału modelek), a po drugie chcę naprawdę dobre dziewczyny z większa praktyką, a ciężko o takie w małych miejscowościach. Są rodzynki, zgadza się i powiem więcej - są najciekawsze, bo nie mają wymagań finansowych jak warszawianki dajmy na to, nie są tak zmanierowane itd. Ale to nie reguła.
  Jeśli chcecie jakąś modelkę nie ma problemu, proszę wskażcie, zobaczę, ocenię fotogeniczność i może zaakceptuję. Chciałbym jednak, by to była dziewczyna z jaką już mieliście kontakt i wiecie coś o jej charakterze, solidności itd. Uroda z wyshopowanych zdjęć w necie i korespondencja mailowa to absolutnie za mało by się decydować na modelkę. Ale jest tyle czasu bym nawet się z modelka przed plenerem spotkał i pogadał, może porobił zdjęcia. W końcu sa wakacje, cały sierpień i jest na to czas, a jak dziewczyna do mnie przyjedzie, to znaczy że jej zalezy - to dla mnie też pozytywny znak.
  Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 25-07-2011 o 18:59

 5. #5

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
  Organizuję wszystko, od A do Z, modelki też. Absolutnie nie liczę na miejscowe modelki.
  Jacek, mialem na mysli, ze ja niekoniecznie dam rade zajrzec do Luboradzy w sierpniu i nikogo nie mialem zamiaru "organizowac". jezeli chodzi o modelki to w zupełnosci zdaje sie na Ciebie

 6. #6

  Domyślnie

  Jadę ja i na pewno będę

 7. #7

  Domyślnie

  OK, ja tak to zrozumiałem. Bynajmniej nie liczyłem na to, że będziesz miał aż 4 modelki, ale może jedną - patrząc na twoja galerię. Blondynka, zdjęcia sprzed roku - data 9/12/10. Ale nie wiem jak wygląda rok później, zdjęć mało, nie wiem jak z jej doświadczeniem, jakie masz o niej zdanie itd.
  Generalnie chcę zabrać "swoje" dziewczyny, te z wyższej półki, o ile będa dyspozycyjne. na ponad 1,5 miesiąca przed plenerem nie ma co ich pytać o dyspozycyjność, nie rozmawiałem więc z nimi i nie podaję linków. Modelki będę starał się mieć przyklepane na miesiąc przed terminem, a i to jest zbyt wcześnie by być pewnym ich udziału.
  Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 25-07-2011 o 19:54

 8. #8

  Angry

  Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
  Bynajmniej nie liczyłem na to, że będziesz miał aż 4 modelki. ale może jedną - patrząc na twoja galerię. Blondynka, zdjęcia sprzed roku - data 9/12/10.
  No niestety... Zdjęcia byly zrobione podczas warsztatów cyfrowe.pl w Szczecinie. Pamietam, ze pozowała bardzo fajnie. O ile sobie przypominam to była Justyna z Łodzi ale nie znam nawet loginu na MM.

 9. #9

  Domyślnie

  Jadę
  FX był i się zmył...

 10. #10

  Domyślnie

  Będe potrzebował wsparcia w transporcie. Modelek, stylistek, fryzjerki z Bydgoszczy, oraz z Torunia Anny z jej magazynem ciuchów. W tym momencie gdy fotograf weźmie Annę to dla innych miejsca będzie brak. Trochę wczesnie o tym wspominam, ale proszę brac to pod uwagę.
  Zakładałem, że to my pozabieramy modelki, nie uwzględniałem jakiś osobnych kosztów ich samodzielnego dojazdu.

Strona 1 z 42 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •