Z tanich statywów, to GoldPhoto (np. coś takiego http://www.foto-tip.pl/sklep/product...roducts_id=526 , Gamling, prowizja dla mnie :P), a jeśli masz na wydanie z 5 stówek, to Manfrotto 055 (protoplasta tego GoldPhoto). O pierwszym słyszałem sporo dobrego, o drugim mogę powiedzieć sporo dobrego
![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami