W góry to VR najlżej wychodzi
Jeśli jednak musi być statyw to wole dźwigać 2kg więcej i mieć coś stabilnego. Choćby to, że w górach często mocno wieje - masa się bardzo przydaje. Jak dla mnie to albo coś ciężkiego (w miarę) albo nic. Nie widzę sensu rozwiązań pośrednich, po co taszczyć coś co się nie przyda.
Ten Knight Pro-1174 fajny, bardzo podobny do mojego zestawu GoldPhoto tylko wyraźnie tańszy. No ale mniejszy jest.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami