Szukaj
ech to ja myslalem, ze statyw to nie az taki duzy wydatek... a tu jednak Panowie mnie przekonali, ze lepiej kupic drozszy. No nic... to rozpoczyna sie zbieranie kasy... ech worek bez dna to hobby.
Chi lo sa che cosa e' vero in un mondo di bugiardi...?
Nikon D70s z Kit'em, książka o fotografii, zapał i chęci, ciekawe spojrzenie na świat (IMO)...
Poszukaj 600tke w Poznaniu, w okolichach Grunwaldzkiej/Bulgarskiej. Tam ma swoja siedzibe jeden gosciu, ktory handluje statywami na pewnym serwisie aukcyjnym z siedziba w tym samym miescie![]()
Mozna u niego pomacac, a i cena bedzie nizsza nie te 349 i nie placisz za przesylke. Kupowal tam kumpel, ja na razie zbieram na cos innego.
D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści
Kupił Velbon Sherpa 600 R za 315 zl. Poszukalem na A. i dane sprzedawcy sa takie: P.W. DIGITAL, UL. JAWORNICKA 8/131, tel.: (61) 8604-126 w godz 10-17, 501-508-587 (login autofocus); digital24.pl. Aukcje ze statywem znajdziesz w archiwum google.
Ostatnio edytowane przez Domis ; 10-02-2007 o 03:59
D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści
## dodatkowe dane...
http://www.digital24.pl/index.php?cPath=83 GG : 1681816
jak jesteśmy przy statywach co sądzicie o Slik PRO 330DX (http://www.digital24.pl/product_info...oducts_id=1637)
## PS jakie wrażenia z zakupionego statywu ?? jaka on ma glowice ?
Jeśli ktoś chciałby więcej na temat Sherpy 600r, to tutaj opis i wrażenia użytkownika, wygląda przyzwoicie i pieniądze też przyzwoitehttp://www.cyberfoto.pl/recenzje-i-t...herpa-600r.htm
Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat takiego statywu dostępnegp w Fotojokerze pod nazwą Bilpra?
Przepraszam za pomyłkę - to miała być Bilora.
Skontaktuj się z nami