Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 68

Wątek: Statyw

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    AAaaa tam drogo jak ze szok odkąd wprowadzili raty 0% wliczyli odsetki w towar ..
    poszukaj 600R w necie... ciężko znaleźc taniej niż 349. może na allegro, ale to tylko 25zł. a dolicz jeszcze wysyłkę...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  2. #32

    Domyślnie

    ech to ja myslalem, ze statyw to nie az taki duzy wydatek... a tu jednak Panowie mnie przekonali, ze lepiej kupic drozszy. No nic... to rozpoczyna sie zbieranie kasy... ech worek bez dna to hobby.
    Chi lo sa che cosa e' vero in un mondo di bugiardi...?
    Nikon D70s z Kit'em, książka o fotografii, zapał i chęci, ciekawe spojrzenie na świat (IMO)...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    poszukaj 600R w necie... ciężko znaleźc taniej niż 349. może na allegro, ale to tylko 25zł. a dolicz jeszcze wysyłkę...
    Poszukaj 600tke w Poznaniu, w okolichach Grunwaldzkiej/Bulgarskiej. Tam ma swoja siedzibe jeden gosciu, ktory handluje statywami na pewnym serwisie aukcyjnym z siedziba w tym samym miescie
    Mozna u niego pomacac, a i cena bedzie nizsza nie te 349 i nie placisz za przesylke. Kupowal tam kumpel, ja na razie zbieram na cos innego.
    D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Domis Zobacz posta
    Poszukaj 600tke w Poznaniu, w okolichach Grunwaldzkiej/Bulgarskiej. Tam ma swoja siedzibe jeden gosciu, ktory handluje statywami na pewnym serwisie aukcyjnym z siedziba w tym samym miescie
    Mozna u niego pomacac, a i cena bedzie nizsza nie te 349 i nie placisz za przesylke. Kupowal tam kumpel, ja na razie zbieram na cos innego.
    Cena musiałaby być mocno niższa bo ja mam do MM w M1 10min. "z buta" a tam jest też za 349...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  5. #35

    Domyślnie

    Kupił Velbon Sherpa 600 R za 315 zl. Poszukalem na A. i dane sprzedawcy sa takie: P.W. DIGITAL, UL. JAWORNICKA 8/131, tel.: (61) 8604-126 w godz 10-17, 501-508-587 (login autofocus); digital24.pl. Aukcje ze statywem znajdziesz w archiwum google.
    Ostatnio edytowane przez Domis ; 10-02-2007 o 03:59
    D370s | F70 | N 35 | N 50 | N 70-200 VRII | N 18-200 VR | N 18-70 | T 55-200 | SB-x00 | SB-28 | akcesorium różnej maści

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Domis Zobacz posta
    Kupił Velbon Sherpa 600 R za 315 zl. Poszukalem na A. i dane sprzedawcy sa takie: P.W. DIGITAL, UL. JAWORNICKA 8/131, tel.: (61) 8604-126 w godz 10-17, 501-508-587 (login autofocus); digital24.pl. Aukcje ze statywem znajdziesz w archiwum google.
    ## dodatkowe dane...

    http://www.digital24.pl/index.php?cPath=83 GG : 1681816

    jak jesteśmy przy statywach co sądzicie o Slik PRO 330DX (http://www.digital24.pl/product_info...oducts_id=1637)


    ## PS jakie wrażenia z zakupionego statywu ?? jaka on ma glowice ?
    Ostatnio edytowane przez drakenus77 ; 11-02-2007 o 16:54
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  7. #37

    Domyślnie

    Jeśli ktoś chciałby więcej na temat Sherpy 600r, to tutaj opis i wrażenia użytkownika, wygląda przyzwoicie i pieniądze też przyzwoite http://www.cyberfoto.pl/recenzje-i-t...herpa-600r.htm
    Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wegejazz Zobacz posta
    Jeśli ktoś chciałby więcej na temat Sherpy 600r, to tutaj opis i wrażenia użytkownika, wygląda przyzwoicie i pieniądze też przyzwoite http://www.cyberfoto.pl/recenzje-i-t...herpa-600r.htm
    ## ma ktoś ten statyw SHERPA'E 600r ?? .. bo na papierze to wszystko ładnie a życie czasem pokazuje co innego...
    mam pytanie czy taki statyw wyrobi z d50(80) + np 70-300 VR z czasem moze 80-200 ?
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  9. #39

    Domyślnie

    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat takiego statywu dostępnegp w Fotojokerze pod nazwą Bilpra?

  10. #40

    Domyślnie

    Przepraszam za pomyłkę - to miała być Bilora.

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •