Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: Statyw

  1. #21

    Domyślnie

    Dokladnie Le Sir - nawet nie myslcie o kupowaniu budzetowego statywu.. wiadome, ze cena kusi (a szczegolnie roznica pomiedzy cena statywu niebudzetowego), ale jak juz sie kupi taki substytut, to nie ma takiej motywacji zeby dozbierac i kupic lepszy (tej cienizny przeciez pozniej nie sprzedasz, wiec zbierasz od nowa, ale z drugiej strony jakis statyw jest, wiec moze lepiej zbierac na szklo... i tak sie kreci). W ten oto sposob jakos sie zyje z tym co ma.... az sie spapra kompletnie kilka fajnych ujec, tylko z powodu statywu :/
    Ode mnie przyklad z jednego watku

    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #22

    Domyślnie

    Przychylam się do głosu Le Sir-a i ArtX-a, też miałem problem z fotami dopóki miałem jakiś tam statyw o nazwie Star 45 (takie coś z początku 2000 r.), jak przesiadłem się na MF problem zniknął. Zestawik z mojej stopki kosztował mnie 677 zł i to w normalnym sklepie foto (nie żadnym internetowym czy Alledrogo), teraz pewnie można dostać taniej
    D80; Nikkor 18-70 DX; Tokina: 12-24 A-TX, 300 AT-X f:4 (edit); Manfrotto 055DB+029MK; Lowepro Slingshot 200

  3. #23

    Domyślnie

    oki wszystko fajnie.... konkretnie co i za ile ...co kupić żeby utrzymało d50(d80) +70-300 VR , ma być solidne,praktyczne wydatek 1000 zl odpada coś max 200-300 zl
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  4. #24

    Domyślnie

    Drakenus77 za taką kwotę (200-300) to będzie pewnie ciężko coś solidnego do twojego zestawu kupić, jeżeli nie MF to może Velbon ale on też chyba nie jest aż tak tani
    D80; Nikkor 18-70 DX; Tokina: 12-24 A-TX, 300 AT-X f:4 (edit); Manfrotto 055DB+029MK; Lowepro Slingshot 200

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Złociu Zobacz posta
    Drakenus77 za taką kwotę (200-300) to będzie pewnie ciężko coś solidnego do twojego zestawu kupić, jeżeli nie MF to może Velbon ale on też chyba nie jest aż tak tani
    Sherpa 600R za 325-349zł
    Sherpa 250R za 319zł
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  6. #26
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Ja chyba, z dwojga złego, to wolałbym tego GodlPhoto niż Sherpa.

  7. #27

    Domyślnie

    dla czytających po angielsku: http://www.bythom.com/support.htm, czyli jak uniknąć błędów przy kupowaniu statywu.
    Ostatnio edytowane przez danz1ger ; 09-02-2007 o 08:05
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    Sherpa 600R za 325-349zł
    Sherpa 250R za 319zł
    ## czyli 400 stówki minimum ..
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    ## czyli 400 stówki minimum ..
    jakie 4 stówki?
    te ceny: 349 i 319 to z MediaMarktu w M1 w Poznaniu...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    jakie 4 stówki?
    te ceny: 349 i 319 to z MediaMarktu w M1 w Poznaniu...
    AAaaa tam drogo jak ze szok odkąd wprowadzili raty 0% wliczyli odsetki w towar ..

    czytam o tych statywach i sensownie wychodzi ten goldfoto , tylko ze należy dokupić głowice.. , będąc w media muszę się przyjrzeć tym sherpa.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •