firma nie jest tak istotne w tym przedziale cenowym...ważne żeby statyw miał rzeczywisty udźwig ponad 5kg!
Szukaj
firma nie jest tak istotne w tym przedziale cenowym...ważne żeby statyw miał rzeczywisty udźwig ponad 5kg!
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
na swoje upodobanie...jeśli cykasz głównie statyczną fotografię, najlepsza będzie 3D, ale jeśłi lubisz szybką, najlepsza będzie kulowa...a teraz to już kwestia ceny![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Ja tam polecam zdecydowanie SLIKa Pro700Dx. Kawal bardzo dobrego i pozadnego metalu.
Nikon D7100 || N 50/1,8 || S 70-300 ||N 18-105/3,5-5,6|| NaneuPro C-200 ||
"....ograniczenie stwarza mistrza....."
Dziś widziałem w MM statyw VELBON Sherpa 450R ,(750R lub 250 R - różnią się wyskością ) coś możecie powiedzieć na teamt tego statywu ??
puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam
http://allegro.pl/item163695629_stat...ratis_gdy.html
A cos takiego? Pewnie zostane wysmiany ale co mi tam... nie kazdy ma w 3 kije kasy na sprzet :P Jak go rozlozylem to wydawalmi sie dosyc stabilny... a co Panstwo na to powiedzą? ;]
Chi lo sa che cosa e' vero in un mondo di bugiardi...?
Nikon D70s z Kit'em, książka o fotografii, zapał i chęci, ciekawe spojrzenie na świat (IMO)...
vHs - kupic mozna, ale po co kupowac kilka razy statyw? praca z czyms takim to mordega!
nawet najlzejszy aparat dynda i ciezko ustawic pion czy poziom.
Jesli kogos stac na aparat za 2,3 czy 4 kilo zl, to wydatek rzedu 600 zl za Manfrotto to grosze,
praca to przyjemnosc i nigdy nie bedziesz musial kupowac innego statywu.
Ja może unaocznię problem statywu.
To jest to, co skłoniło mnie do posłania "budżetowego" statywu na śmietnik.
NIKON Coolpix S510
Skontaktuj się z nami