Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Statyw

  1. #11
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    firma nie jest tak istotne w tym przedziale cenowym...ważne żeby statyw miał rzeczywisty udźwig ponad 5kg!
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #12

    Domyślnie

    tak czytam i widze ze tez bede miał podobny wydatek ,.... co do samych głowic na co zwracać uwage ?
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  3. #13
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    na swoje upodobanie...jeśli cykasz głównie statyczną fotografię, najlepsza będzie 3D, ale jeśłi lubisz szybką, najlepsza będzie kulowa...a teraz to już kwestia ceny
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    Ja tam polecam zdecydowanie SLIKa Pro700Dx. Kawal bardzo dobrego i pozadnego metalu.
    Nikon D7100 || N 50/1,8 || S 70-300 ||N 18-105/3,5-5,6|| NaneuPro C-200 ||
    "....ograniczenie stwarza mistrza....."

  5. #15

    Domyślnie

    Dziś widziałem w MM statyw VELBON Sherpa 450R ,(750R lub 250 R - różnią się wyskością ) coś możecie powiedzieć na teamt tego statywu ??
    puszki i szkiełka różne takie tam oraz graty do noszenia mam

  6. #16

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item163695629_stat...ratis_gdy.html
    A cos takiego? Pewnie zostane wysmiany ale co mi tam... nie kazdy ma w 3 kije kasy na sprzet :P Jak go rozlozylem to wydawalmi sie dosyc stabilny... a co Panstwo na to powiedzą? ;]
    Chi lo sa che cosa e' vero in un mondo di bugiardi...?
    Nikon D70s z Kit'em, książka o fotografii, zapał i chęci, ciekawe spojrzenie na świat (IMO)...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vHs Zobacz posta
    http://allegro.pl/item163695629_stat...ratis_gdy.html
    A cos takiego? Pewnie zostane wysmiany ale co mi tam... nie kazdy ma w 3 kije kasy na sprzet :P Jak go rozlozylem to wydawalmi sie dosyc stabilny... a co Panstwo na to powiedzą? ;]
    może i nie jest taki zły, ale chętnie zobaczyłbym na nim te 20kg
    ja na razie z powodu braku kasy na przyzwoite MF szykuję sie na Sherpa 600R
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  8. #18

    Domyślnie

    vHs - kupic mozna, ale po co kupowac kilka razy statyw? praca z czyms takim to mordega!
    nawet najlzejszy aparat dynda i ciezko ustawic pion czy poziom.

    Jesli kogos stac na aparat za 2,3 czy 4 kilo zl, to wydatek rzedu 600 zl za Manfrotto to grosze,
    praca to przyjemnosc i nigdy nie bedziesz musial kupowac innego statywu.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki Zobacz posta
    Jesli kogos stac na aparat za 2,3 czy 4 kilo zl, to wydatek rzedu 600 zl za Manfrotto to grosze,
    praca to przyjemnosc i nigdy nie bedziesz musial kupowac innego statywu.
    ...ale jeden odkładał te 3tys. przez dwa lata, a inny przez 3 miesiące więc dodatkowe 600 zł. dla tego pierwszego to sporo, szczególnie jeśli potrzebuje statyw na teraz. Potem może go przecież odsprzedać za jeszcze przyzwoite pieniądze i kupić porządną frotkę...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Ja może unaocznię problem statywu.
    To jest to, co skłoniło mnie do posłania "budżetowego" statywu na śmietnik.

    NIKON Coolpix S510

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •