Ładnie jest.
Szukaj
Ładnie jest.
Piekne swiatelko zlapales![]()
Fajnie jest, tylko szkoda ze tak duzo cienia na pierwszym planie.
D80, N18-135, N50 1.8, Sigma 10-20
Świetny z delikatnym światłem i kolorami kadr.Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami