Witam.
Kolejne podejście do znanych już wierzb.
Troszkę wiało więc żyletki nie będzie
Zapraszam.
Uploaded with ImageShack.us
Szukaj
Witam.
Kolejne podejście do znanych już wierzb.
Troszkę wiało więc żyletki nie będzie
Zapraszam.
Uploaded with ImageShack.us
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Bardzo dobre! Musi się podobać![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Przez takich jak Ty ludzie się boja dodawać zdjęć w kategorii krajobraz!!Super
Niebo dopisało, ciekawe światło!
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
swietne!
Nikon http://greg77.com/
Fota ma klimat, fajnie to złapałeś
Tym razem jest jeszcze lepiej, ale tego małego wyrostka po lewej to chyba dobrze byłoby wyciąć![]()
Ależ niebo zagrało!
Piękny fot!
D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE
Wierzby super,fajne kolorki,ale....ale to(tak zrobione) niebo tu pasuje jak..,mz ofc...
![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Fajniutkie te wierzby![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Skontaktuj się z nami