Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: rzepak

  1. #1

    Domyślnie rzepak

    Witam

    Pierwszy raz zdecydowałem się zamieścić w tym dziale zdjęcia, więc proszę o dwie rzeczy... Nie bijcie za mocno i opowiedzcie co jest nie tak...

    1.


    2.
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  2. #2

    Domyślnie

    Mi się podobają. Niebo miałeś rewelacyjne, i dobrze to oddałeś. Rzepak żółty podręcznikowo. Na jedynce pewnie można by znaleźć coś na pierwszy plan, ale tak naprawdę mz jest to niekonieczne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •