Witam,
Gdy wchodzę w menu i chce wybrać HDR to jest niepodswietlone i pokazuje informacje:

"Ta opcja jest niedostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu"

Może źle to robie ale jak w tym aparacie zrobić HDR-a?