Witam,
Gdy wchodzę w menu i chce wybrać HDR to jest niepodswietlone i pokazuje informacje:
"Ta opcja jest niedostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu"
Może źle to robie ale jak w tym aparacie zrobić HDR-a?
Szukaj
Witam,
Gdy wchodzę w menu i chce wybrać HDR to jest niepodswietlone i pokazuje informacje:
"Ta opcja jest niedostępna przy bieżących ustawieniach lub w bieżącym stanie aparatu"
Może źle to robie ale jak w tym aparacie zrobić HDR-a?
Skontaktuj się z nami