hej, mam stacjonarny komputer oraz dostwce Multimedia.pl,
planuje kupic netbooka i do tego jakis modem wifi,

na stronce polecaja: http://www.multimedia.pl/modem_WiFi [aktywacja 50pln, abonam.miesieczny 15pln]

nie idzie kupic czegos taniej i bez abonamentu oraz aktywacji?