Czy może ktoś mi polecić jakieś statywy ?
Nie znam się na nich kompletnie, nie wiem co jest na rynku po za nazwami marek...
Moje wymagania to głownie:
- wysokość do maks 170cm
- możliwość niskiego opuszczenia do ziemi
- łatwość obsługi / rozkładania
- nie za duża waga...
i najwazniejsze żeby nie kosztował nie wiadomo ile... ma zastąpić aktualny /plastikowy/ chuboczący się statyw no-name ;p
Nie wiem też jaką głowicę dobrać... może ktoś coś poradzi w tej kwestii... jakieś wskazówki jakie do czego są wygodne tak abym mógł chociaż określić swoje potrzeby w tym zakresie... jakieś plusy i minusy rozwiązań
z góry dziekuję za wszelką pomoc![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami