Kasia Tusk też straciła kontohttp://www.tvn24.pl/-1,1711846,0,1,k...wiadomosc.html
Może to jakiś poważniejszy atak na FB.
Szukaj
Kasia Tusk też straciła kontohttp://www.tvn24.pl/-1,1711846,0,1,k...wiadomosc.html
Może to jakiś poważniejszy atak na FB.
no tragedia normalnie, biedna dziewczyna już się z tego nie podniesie.
N
toż to strata tożsamości i 20000 przyjaciół cios normalnie
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Witam Wróciłem po dwutygodniowym urlopie. Z FB żadnej odpowiedzi, konto nadal nie działa. Całe szczęście że nie miałem 20 000 znajomych.... Będę wysyłał maile do obsługi FB codziennie od dzisiaj bezustannie, obiecuję., (czapka gruszek dla tego co poda odpowiedniego @) pozdrawiam
Skontaktuj się z nami