"troche" na twarzy ale obróbka poszła tak jakby źle użyty High Pass filterek bo jakoś szare mi przebija chyba , ze to mój monitor.
Szukaj
"troche" na twarzy ale obróbka poszła tak jakby źle użyty High Pass filterek bo jakoś szare mi przebija chyba , ze to mój monitor.
Nie ma co powtarzać za przedmówcami, więc krótko - dziewczyna ładna, zdjęcie już mniej - z miłą chęcią jeszcze ją zobaczę
Pozdrawiam Mirek
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
Skontaktuj się z nami