Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    no i tak to forum jest wyrozumiałe! pomyślicie ile poszło dotacji na fotografię dla ludzi którzy są po prostu zieloni i teraz pomału zaczynają wypluwać swoje wypociny a my mamy niby wszystkim pomóc i to za freee a co do zdjęć to zaczyna się robić nieziemski syf na forum i te zdjęcia są tego najlepszym przykładem proponuje usuwać takie wątki
    sporo gratów

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piom Zobacz posta
    no i tak to forum jest wyrozumiałe! pomyślicie ile poszło dotacji na fotografię dla ludzi którzy są po prostu zieloni i teraz pomału zaczynają wypluwać swoje wypociny a my mamy niby wszystkim pomóc i to za freee a co do zdjęć to zaczyna się robić nieziemski syf na forum i te zdjęcia są tego najlepszym przykładem proponuje usuwać takie wątki
    Jeśli nie chcesz pomagać poprostu omiń wątek i tyle...
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  3. #23

    Domyślnie

    Bo... to nie mój ślub
    Gdyby prezentowane zdjęcia były tutaj jedynymi! ślubniakami, to sądzę, iż byłoby wiele postów: ten by chwalił, ten zganił, ów rozłożył fotki na czynniki pierwsze.
    Ale tak nie jest. Ślubniaków tutaj sporo i to różnych. Są sokoły, które fruwają wysoko. Zdjęcia wymuskane, wypieszczone. Są solidni rzemieślnicy. Ot, fachowa robota. Nie porywa, ale podoba się. Są i amatorzy ze swoimi zdjęciami. Można nie tylko wybierać, oglądać - ale głównie porównać.
    Tutaj mamy przykład braku instynktu samozachowawczego. Zdjęcia są okropne. Obróbka jeszcze gorsza. Młoda winna fotografa zastrzelić bez ostrzeżenia.
    Część z gości ma prawo wystąpić o odszkodowanie za naruszenie dobrego wizerunku.
    Wiem - zdjęcia są, jakie są. Tylko po co je upubliczniać?
    Dlatego nadal twierdzę, iż mam farta - bo to nie mój ślub!
    Tutaj jest... podpis

  4. #24

    Domyślnie

    proponuję pooglądaj sobie przed publikacją zdjęcia ślubne kolegów, potem popatrz na swoje, a sam wyciągniesz wnioski, jeśli nie jesteś ślepy... i nie bierz tego broń boże osobiście, naprawdę staram się pomóc
    pozdrawiam
    Artur

  5. #25

    Domyślnie

    Śpieszę Szanownych Forumowiczów uspokoić, bo jeszcze gotowi jesteście znaleźć mnie i wymierzyć wyrok zamiast Pary Młodej. Bo z ich ręki nie grozi mi nic; wspominałem w pierwszym poście o swojej pozycji na tym weselu – z tego tytułu moich zdjęć nie zobaczyli (ciekawe, kto pierwszy wklepie: „To całe szczęście Twoje/Ich” :P Poza tym – mam wadę wzroku, ale nie taką, by uważać te zdjęcia za udane...nie użyłem ani jednego argumentu mogącego świadczyć o takiej mojej postawie. Nie uważałbym się za Casanovę po ściągnięciu majtek z dwóch małolat; tu jest podobnie.
    I trochę personalnie:
    =>sbs2005 – lubię głęboką wodę; zostałem potraktowany bez taryfy ulgowej i dobrze. Takie, jak Twoje argumenty są konstruktywne, a jak lepiej uczyć się czegokolwiek, jeśli nie poprzez praktykę?
    =>rycerz – nie zarabiam, nie miałem takiego zamiaru; mierzę siły na zamiary i jak zaznaczyłem na początku: pokornie oczekiwałem surowej krytyki, nie wspominałem nic o pieśniach pochwalnych
    => Motorniczy – bez urazy, ale wydawało się mi, że nie sięgam po zbyt skomplikowaną metaforę. Zdanie owo tyczyć się miało ogólnego (poza wyjątkami) przywitania; i po raz kolejny powtarzam, że odezwałem się na Forum z pokorą, a nie dumą.
    =>piom – nie należę do tych szczęśliwców, którym kilkanaście tysi spłynęło z UP i mogli zakupić sobie lustrzankę z promki i focić wesela
    =>amirez – upublicznianie zdjęć służy pewnie ich ocenie; a ta, jakakolwiek nie jest służyć powinna nauce i poprawianiu umiejętności
    A w podsumowaniu:
    przy kolejnej próbie poddania ocenie własnej radosnej twórczości odezwę się zapewne do kilku osób na PW; wiem, że jeśli nawet poleci na mnie wiadro pomyj, to spływając po mnie zostawią kilka nowych doświadczeń, podpowiedzi i drogowskazów
    Reszta postów – cóż; mentalność potraktowana jako cecha jest cholernie trudnym do zmiany czynnikiem i to w czasochłonnym procesie
    Ja urazy do nikogo z obecnych i zainteresowanych nie żywię; proszę i do mnie takowej nie wnosić
    Mam Nikona

  6. #26

    Domyślnie

    No, i gitara - jak mawia Ferduś Kiepski
    Tutaj jest... podpis

  7. #27

    Domyślnie

    hehehehehe to w żarcie powinno być bo sie normalnie uśmiałam! 10 wymiata!
    wszyscy wyglądają jak by mieli żółtaczkę.... foty niczym z wiocha.pl
    matka polka pstrykająca i ciągle ucząca

  8. #28

    Domyślnie

    1 wyświetliła mi się dzisiaj na pasku zdjęć.

    Cytat Zamieszczone przez bucefal14 Zobacz posta
    Widać że masz swój styl.
    Ważne, aby iść swoją drogą.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z9 + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + S135 f/1.8

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    1 wyświetliła mi się dzisiaj na pasku zdjęć.



    Ważne, aby iść swoją drogą.
    Zgadzam się. Mnóstwo tu faktycznie inspiracji😃

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Zgadzam się. Mnóstwo tu faktycznie inspiracji
    Dobra fotografia nigdy się nie starzeje.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z9 + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + S135 f/1.8

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •