Czolem!
No i zaczely sie pierwsze problemy z moim Nikonem FA. Migawka czasem sie nie wyzwala po naduszeniu. Pomaga "wylaczenie" i ponowne "wlaczenie" aparatu. Moze to sa baterie (wymieniane z 4 miesace temu)? Aparat przez ostatnie 3 miesiace uzywany w temperaturze do 50*C. Czasem mu sie przelezalo w bagazniuku w samochodzie, a tam to moze nawet i gorecejW zasadzie to material wytlumiajacy lustro zaczal sie roztapiac i troche je zapackal. No ale to chyba nie ma wplywu na wyzwolenie migawki
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami