Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    zależy ile masz kasy - ja polecam Ricohy, sam się przymierzalem do GR1, ma obiektyw 28/2.8, program + preselskcję przesłony i korektę EV, bardzo fajny, ale swoje kosztuje, jakieś ~$300.. No ale slajdy na takim jak najbardziej.

    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    ja tam sie nie znam na wspinaczce. Ale wydaje mi sie, ze w takich warunkach to automat i AF. Nie wyobrazam sobie wiszenia na linie i ustawianie ekspozycji.
    Ale jak mowilem, wspinaczke znam tylko z filmow o Himalajach

  4. #4

    Domyślnie

    To maleństwo:


    radzi sobie wyśmienicie, a do tego mieści się w kieszeni. Niestety, brak manuala - tylko automatyka i AF.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  5. #5

    Domyślnie

    Na szybko da się ustawić parametry w górach, czasami "na odwal", ale nie miałem z tym problemów, byle był AF. Co to za maleństwo na zdjęciu powyżej? Widzę, że na te powyższe aparaciki trzeba polować, od ręki to chyba tylko na e-bayu. Dopóki nie ma kontrastowych scen, to automat da rade tak myślę.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez calek Zobacz posta
    Co to za maleństwo na zdjęciu powyżej?
    Leica C2, robiona bodajże przez Fuji. Robiłem nim i negatywy i slajdy - pomiar spokojnie daje radę.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  7. #7

    Domyślnie

    Może Olek XA? Malutki, leciutki, zasuwana klapa zasłania obiektyw, dalmierz, priorytet przysłony. Obiektyw 35/2.8 chyba w sam raz do takich zastosowań...

  8. #8

    Domyślnie

    Rzuć okiem na Konicę Hexar AF
    ma zarówno pełną automatykę jak i tryb manual, jedyna wada to brak możliwości ręcznego ostrzenia

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelas Zobacz posta
    Rzuć okiem na Konicę Hexar AF
    ma zarówno pełną automatykę jak i tryb manual, jedyna wada to brak możliwości ręcznego ostrzenia
    tu http://www.dantestella.com/technical/hexar.html trochę ciekawych rzeczy o onej.
    NO SMOKING. KOMBINEZON ONLY.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja do tej pory targałem mju 2, ale za bardzo jednak ogranicza, af się myli no i 35mm to jednak ciut za wąsko w góry, teraz mam f80+24/2.8 i wydaje mi się że to dobry kompromis między wagą a możliwościami, jeszcze nie testowałem w górach ale powinno być ok.
    Mju będę zabierał tylko gdy liczy się ultralight-and-fast bo wtedy i tak nie ma czasu na robienie zdjęć

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •