Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Penelopa I

  1. #11
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    pozbyłbym się przeszkadzajek z lewej strony horyzontu

    Nigdy w życiu stateczków ani wiatraczków nie wywalę z kadru.




  2. #12

    Domyślnie

    Takie cholera zaskakujące - ale nie porwało mnie, sorks..
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  3. #13

    Domyślnie

    Niby wszystko gra i buczy, ale pokusiłbym się o dopasowanie tonacji kolorystycznej góry z dołem .

  4. #14

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę wszystkie 3 Penelopy wybrał bym jedynkę. Zrobił bym to ze względu na kadr. Co do kwadratów... jest ładnie tak jak jest teraz.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •