Szukaj
Takie cholera zaskakujące - ale nie porwało mnie, sorks..
D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE
Niby wszystko gra i buczy, ale pokusiłbym się o dopasowanie tonacji kolorystycznej góry z dołem.
Biorąc pod uwagę wszystkie 3 Penelopy wybrał bym jedynkę. Zrobił bym to ze względu na kadr. Co do kwadratów... jest ładnie tak jak jest teraz.![]()
Skontaktuj się z nami