Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Co nas czeka.. zapowiedzi 10 modelek by [ Hanibal ]

    Witam serdecznie.

    dzis chcialbym przedstawic zapowiedz kilku sesji ktorych wykonałem ostatnio...
    moze nie sa to najlepsze zdjecia z setów ktorze przygotuje dla kazdej modelki. staralem sie wybierac bardziej pogladowo.
    ostanio ktos napisał ze modelki mam " słabe " czekam teraz na jego reakcje po tym co zobaczy.
    zdjecia prosze traktowac pogladowo. kazda z przedstwionych osob miala sesje i bedzie miała kazdy osobny set.

    oczywiscie specjalnie dla Was "EF" wlaczył z kamera wiec bedzie i filmik.


    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    jesli nie bedziemi miał admin nic przeciwko bonus: jesli bedzie mial prosze usunac bonus...

    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    no Kondziu, jak zwykle pokazałeś klasę.. brawo!

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrow Wlkp
    Posty
    140

    Domyślnie

    czekam z niecierpliwością .....
    D700, MB-D10, T16-28/2.8, N24-120/4, S50/1.4 Art, S70-200/2.8, Rf-603, SB-700, YN-460-II

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    1. - bardzo fajna, podoba mi się.

  6. #6

    Domyślnie

    ja też czekam. Zapowiada się obiecująco. Co do modelin to 1,3,4,9 i 10 także czekam na seciki
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  7. #7

    Domyślnie

    Modelka nr 6 nie pasuje mi do setu Zbyt męska.
    A tak na serio to czekam na panią 1, 3 i 9.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  8. #8

    Domyślnie

    Jedyneczka pyszna Czekam na tą dziewczynę
    Ciekawa jestem też jak wybrnąłeś z 8 bo nie ma nic lepszego niż charrrakterna modelka

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka kopie dupę. Kolejne podobają mi się mniej lub bardziej, ale na rozwinięcie wątku z 1 czekam!

  10. #10

    Domyślnie

    wyjatkowo zgodze sie z fafniakiem, nie wiem jak mogles to przegapic, reszta mi sie podoba (poza 6)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •