Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Ale to nie jest problem że ta buła "jest" to jest problem ogólniejszy - jak spojrzysz na cłe zdjecie a właściwie bluzkę modelki to składa sie ona z dziur. Z tych dziur wystaje ciało. W efekcie masz kakofonię plam cielistych które w tym wypadku po dodaniu tej buły tworza obraz mocno "straszny" - wygląda jakby dziewczyna transformowała w "coś"

  2. #12

    Domyślnie

    No sorry Gregory - extra i to bez obłudy (zdecydowanie ciekawsze od ostatniego Twojego wątku) czekam na ciąg dalszy.

  3. #13

    Domyślnie

    Czekam na secik z paniami o numerze 1 i 10
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #14

    Domyślnie

    No wiesz fafniak ja nie decydowalem o stylizacji i sam sie sobie dziwie ze sie tego podialem
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #15

    Domyślnie

    czekam na 1
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #16

    Domyślnie

    Osobiście za portret uznałbym 1, niech będzie 2, 9 i 10. Reszta jedzie glamourem (takim se w mojej ocenie).
    I'm one of those bad things that happen to good people

  7. #17

    Domyślnie

    No to czekamy całkiem interesujące.

  8. #18

    Domyślnie

    jak dla mnie 1 i 10, czekam z niecierpliwością

  9. #19

    Domyślnie

    no mam troszke materiału do obrobki ale napewno kazda z pokazanych tu osob + jeden :P zostanie zaprezentowany w osobnym secie.. wiec bedzie tego troszke
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #20

    Domyślnie

    Jedyneczka!
    ...i trojeczka.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •