Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: mysle sobie...

  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie mysle sobie...

    .... ze takie cos to juz jawne ********* nazywajac rzeczy po imieniu... no bo po co komu numer seryjny od aparatu
    http://cgi.ebay.com/NIKON-D3-D3S-SER...d=246979803218
    Ostatnio edytowane przez conik ; 11-07-2011 o 19:24

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    (…) no bo po co komu numer seryjny od aparatu

    - Misiu! Kupiłeś sobie nowy aparat?!
    - Ależ pączuszku, skąd takie pomysły? To jest mój stary klamot. Przecież wiem, że musimy oszczędzać.
    - To czemu on tak nowo wygląda? Coś kręcisz, już ja Cię tam dobrze znam. Ostatni grosz wydasz na ten foto-złom!
    - Pamiętasz kochanie ściereczkę z mikrofibry, którą dostałem do Ciebie na urodziny? Cudowna rzecz, widzisz jak doskonale działa. Trzy razy przetarłem i sprzęt jak nowy!
    - Ej, Misiu! Na pasku masz napisane D3s, a przecież było D3. Nie wyłgasz się! Dzwonię do Mamusi!
    - Ach Dziubeczku, wszystko Ci trzeba tłumaczyć. Jak masz nowego D3, to i na pasku jest D3. Kiedy aparat się zestarzeje (a moja puszka ma już trzy lata) to musisz wymienić pasek na taki z literką „s”. W przeciwnym wypadku nie przyjmą go do serwisu, gdy się coś popsuje w środku! Zresztą sama zobacz na numer seryjny, widzisz jest 2003001.
    - No rzeczywiście! Pamiętam, jak się śmiałam, że to jest nasz szczęśliwy aparat, bo poznaliśmy się w 2003 na Nowy Rok. Tak strasznie Cię przepraszam za te moje podłe podejrzenia! Choć tutaj, zaraz Ci to jakoś wynagrodzę…


  3. #3

    Domyślnie

    kazwita - czyścisz mi monitor z porannej kawy

  4. #4

    Domyślnie

    czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze albo o kobietę
    Pursue happiness with diligence

  5. #5
    conik
    Gość

    Domyślnie

    kazwita ...powinienes zostac politykiem
    jak zwal tak zwal kobieta czy kasa...knuje i nie moge sobie za bardzo wyobrazic uczciwej sytuacji do ktorej takie cos byloby potrzebne

  6. #6

    Domyślnie

    kazwita, masz człowieku talent! Dobre!

  7. #7

    Domyślnie

    Kazwita, jak zwykle, niezawodny
    Dla mnie sprzedaż takiego numeru oznacza możliwość zalegalizowania kradzionego aparatu, ale ja to w Polsce mieszkam...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    kazwita, masz człowieku talent! Dobre!
    Podpiszę się pod tym

  9. #9

    Domyślnie

    Jeden z trzech sprzedanych numerów poleciał do Polski.

  10. #10

    Domyślnie

    Aparaty skladaki... Zal.
    D800, Tamron 28-75,N17-35 f/2.8, N35 f/2, N50 f1.8G, N85 f/1.8, N80-200 f/2.8, i kilka lampek
    w drugim systemie 600D + kit i przejsciowka Nikon - EOS, Samyang 8mm

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •