Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Cieszę się, że mogłem Wam poprawić humor.
Zaś do czyszczenia monitora z porannej kawy polecam niezawodną ściereczkę z mikrofibry. Sprzęt będzie jak nowy, ba może nawet „nowsiejszy”.
Wracając do tematu wątku, czego to ludziska nie wykombinują. Podrabiane karty pamięci i akumulatory już są, teraz pojawiła się możliwość podmiany numerów na body. Ciekawe kiedy będziemy sprawdzać czy aby cały aparat nie jest podróbką.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami