wybieram 2 i 3![]()
Szukaj
Dla mnie cała sesja świetna. Każde zdjęcie super dobrane. Sesja stanowi nierozerwalną całość i jako taką ją odbieram bardzo pozytywnie.
Jedynka świetne i minimalistyczne.Z całego setu najlepsze imo.
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami