Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Opuszczone Miejsca

    Witam wszystkich

    Zapraszam zainteresowanych na priv jesli chodzi o robienie zdjęc na opuszczonych budynkach, fabrykach itp itd
    Wszystkich z województwa Mazowieckiego oraz okolic

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Dopisze się do tematu. Może jest ktoś na forum z małopolski kto robi takie zdjęcia, chętnie się dołącze.
    D700 D300s+MB-D10 F80 S10-20f/3.5 Z16f/2.8 N24-70f/2.8 S30f/1.4 N35f/2.0 N50f/1.4 N70-200f/2.8 SB600 SB900

  3. #3

    Domyślnie

    nie ten rejon, ale obok edinburgh jest opuszczony ogromny teren bylego szpitala psychiatrycznego.
    Super miejsce. Jakby komus bylo po drodze...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    nie ten rejon, ale obok edinburgh jest opuszczony ogromny teren bylego szpitala psychiatrycznego. Super miejsce. Jakby komus bylo po drodze...
    W barbarzyńskiej, hałaśliwej cywilizacji Starego Świata XXI wieku taka instytucja jest zawsze po drodze Szkoda, że tak daleko. Duch tego miejsca może być ciekawszy od zdeptanego już chyba wzdłuż i wszerz Czarnobyla...

    Widziałem kiedyś (po lekturze artykułu w prasie kolorowej), że są w necie nawet grupy osób, które zmawiają się na takie foto-wypady, mieli np. fotki z terenu nieużywanego lotniska w Modlinie, czy byłej radzieckiej bazy wojskowej w Polsce, gdzie w czasach Zimnej Wojny przechowywane były głowice nuklearne. Szkoda, że nie zachowałem linków

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    takie foto-wypady, mieli np. fotki z terenu nieużywanego lotniska w Modlinie,
    Lotnisko w Modlinie od upadku komuny jest użytkowane, nie tylko lotniczo.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Lotnisko w Modlinie od upadku komuny jest użytkowane, nie tylko lotniczo.
    malo tego, robia teraz remont pasow

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    ...czy byłej radzieckiej bazy wojskowej w Polsce, gdzie w czasach Zimnej Wojny przechowywane były głowice nuklearne. Szkoda, że nie zachowałem linków
    Powołując się na rodzinny kontrwywiad z tamtego okresu to o ile wiem w Polsce nie było głowic nuklearnych
    Aczkolwiek zawsze mogę się mylić
    Pozdrawiam, Karol.

  8. #8

    Domyślnie

    Może ktoś z okolic Łodzi podrzuci jakieś ciekawe, sprawdzone lokalizacje... Tak, żeby w łeb nie dostać i sprzętu nie stracić fotografując
    Pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Świerszcz Zobacz posta
    Witam wszystkich

    Zapraszam zainteresowanych na priv jesli chodzi o robienie zdjęc na opuszczonych budynkach, fabrykach itp itd
    Wszystkich z województwa Mazowieckiego oraz okolic

    Pozdrawiam
    Z chęcią się przyłączę. Uwielbiam opuszczone miejsca ale tych niestety coraz mniej. Jeśli ktos chętny na eksplorację kilku budynków w Radomiu to zapraszam. Niestety te najciekawsze już zdewastowane lub wogóle ich nie ma.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Powołując się na rodzinny kontrwywiad z tamtego okresu to o ile wiem w Polsce nie było głowic nuklearnych
    Aczkolwiek zawsze mogę się mylić

    Zobacz to:
    http://www.youtube.com/watch?v=Wp5ZgomUmGU

    i następne części

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •