Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie [yerzu] IN MINOR

    Chciałem się podzielić już dość długo przygotowywanym fragmentem cyklu "IN MINOR - umarła klasa".

    Carl Sandburg, szwedzko-amerykański poeta mawiał: "Niechaj się stanie piękno odrapanych murów..."


    Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    fajnie. ladna gra swiatla.
    moj faworyt to 5.
    reszta mimo ze przyjemna skupia uwage na zbyt wielu elementach.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  3. #3

    Domyślnie

    fajnie jest klimat. Pierwsza myśl - kurde screen'y z kolejnej części Silent Hill albo alone in the dark.

    Błyskałeś też?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki

    Nie błysku tu nie ma - wszystko jest wyciągane w postprocesie.

    Fakt czasem ciężko się skupić na takich miniaturkach - zdjęcia są przygotowane głównie pod cykl wystaw, a tam lecą w formatach minimum 60x40

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar yupy
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    79

    Domyślnie

    Niesamowity set a 5 i 6 genialne

  6. #6

    Talking

    Bardzo ładne zdjęcia, bardzo mocne! W odrapanych murach też jest piękno ukryte, Ty to pokazałeś b. dobrze. Silny nastrój wytworzyłeś dodatkowo wzmacniając go obróbką.

    Wybieram: 1, 2, 4, ... 3; oraz po korektach 8 i 10 idą do ścisłej czołówki. Korekty:
    8 - ciąć mocno z prawej, ewentualnie są możliwe 2 zdjęcia.
    10 - ciąć z lewej.
    Obecnie 10 oraz szczególnie 8 jest przegadane.
    Ponadto usunąć napisy z Lewego Boku na 2.

    Gratulacje.

    Aha, ... gdzie te piękności fociłeś?
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7

    Domyślnie

    Doskonałe zdjęcia - wszystkie. Gdybym miał jednak jakieś wyróżnić, to wskazałbym na 4 i 6.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za opinie.

    Co do miejsc to w 90 % takie miejsca znajduję na śląsku. Cześć serii pochodzi też z okolic Nowego Sącza ( 5 i 9), a część ze Szczecina(tutaj nie ma żadnej pokazanej).

    Jednak Śląsk jest numero uno jeśli o takie miejsca chodzi - gdzie by człowiek nie poszedł to znajdzie coś ciekawego. Genialny też jest Dolny Śląsk ale tutaj są zupełnie inne klimaty - dużo ciekawsze schody, klatki za to mniej imponujące ulice i podwórka.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Też bardzo podobają mi się te kadry. Wszystko naprawdę bardzo zgrabnie pokazane, chylę czoła i pozdrawiam.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  10. #10

    Domyślnie

    Ja kupuję nr 5 i w górę (w górę numerami). Pierwsze 4 fotki mz kadrowo mniej ciekawe. Dodatkowo nr 4 wyszło dla mnie jakoś za płasko. Nie czuje się przestrzeni jak np. w 8. Najlepsze mz 5 i 8. Pozdrawiam
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •