Close

Strona 12 z 44 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 434
  1. #111

    Domyślnie

    Propozycje "lotnicze" ciekawe jednak myślę że najlepiej pochodzić wspólnie po górach . Wszak będziemy tylko kilka dni a taka wyprawa lotnicza zabierze cały dzionek bo i nie wszyscy polecą, trzeba dojechać na lotnisko część będzie czekać itd.itd. O sprawach finansowych nie wspominam.
    Wspólne gadulenie na szlaku i podziwianie oraz utrwalanie piękna Bieszczad, to jest moim zdaniem najpiękniejsze.
    ps.
    Aczkolwiek jak ktoś ma ogromną potrzebę to czemu nie , z góry jest zapewnie również cudownie
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Propozycje "lotnicze" ciekawe jednak myślę że najlepiej pochodzić wspólnie po górach . Wszak będziemy tylko kilka dni a taka wyprawa lotnicza zabierze cały dzionek bo i nie wszyscy polecą, trzeba dojechać na lotnisko część będzie czekać itd.itd. O sprawach finansowych nie wspominam.
    Wspólne gadulenie na szlaku i podziwianie oraz utrwalanie piękna Bieszczad, to jest moim zdaniem najpiękniejsze.
    ps.
    Aczkolwiek jak ktoś ma ogromną potrzebę to czemu nie , z góry jest zapewnie również cudownie
    ...myślę podobnie.

  3. #113

    Domyślnie

    I ja, szczególnie biorąc pod uwagę to 400

  4. #114
    Oszczędny w słowach Awatar bwl
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    65

    Domyślnie

    Pieniążki przelane, pewnie dotrą w poniedziałek.
    Pozdrawiam

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    I ja, szczególnie biorąc pod uwagę to 400
    I ja też, niestety...

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    I ja też, niestety...
    ...nie smućcie się, i bez lotów będzie dobrze. Kraina piękna a towarzystwo rewelacyjne.

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    ...nie smućcie się, i bez lotów będzie dobrze. Kraina piękna a towarzystwo rewelacyjne.
    Nooo... i na pewno dużo pleneru będzie jak najmłodszy Nikoniarz zacznie wyć, to będziecie z przyjemnością biegać po połoninach....niezależnie od pogody.

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Nooo... i na pewno dużo pleneru będzie jak najmłodszy Nikoniarz zacznie wyć, to będziecie z przyjemnością biegać po połoninach....niezależnie od pogody.
    I darmowe budzenie na "wschód słońca" się przyda.

  9. #119

    Domyślnie

    Dawid z Marzenką musieli zrezygnować, zatem dopisałem osoby z listy rezerwowej. Pilnie proszę o potwierdzenie

  10. #120

    Domyślnie

    Kochani, przepraszam za upierdliwość ale chciałbym zamknąć temat rezerwacji od strony formalnej (wpłaty). Bardzo proszę o jasną deklarację potwierdzoną wpłatą bo chcę na jakiś czas zapomnieć o tym i skupić się jednak na atrakcjach.

Strona 12 z 44 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •