Szukaj
Calkiem blisko udalo Ci sie podejsc, zastanawia mnie tylko to dlaczego te sarenki takie mlode, to pasuje jak zniwa w zimie.
Zapodaj te zdjecia na fotoprzyroda.pl tam dostaniesz cenne uwagi.
to jest własnie problem mamy ciekawy moment a tu albo sprzet albo warunki pogodowe nam wszystko skopcą , no ale na tym to polego ciagłego szukania okazji i samodoskonalenia
poazdrawiam
D50,D80 kit, 28-80 Nikor, 70-300 Sigma i inne duperele
Zdjecia sa OK jak dla mnie - tylko dziwi mnie ze sarna tak nienaturalnie mala, wyglada jak mloda ale to nie mozliwe bo ma juz zimowa szate, moze robiles z ambony mysliwskiej?
Robiłem "z podchodów". Sarenki są takie jak były naprawde. Były jeszcze samce z małymi róźkami, tak więc wnioskuje, że także młode. Nie znam się na tym więc nie wiem czy to normalne czy nie, więc się nie wypowiadam.
Panowie to jest koza z koźlakiem
Widać pedzel i możdzenie
koza wcale nie jest młoda, zwróc uwage na różnice w sylwetce - zad i pierś
pozdrawiam
jescze jedno rogi to ma krowa![]()
"czuję jak rodzi się moc"
kadry są sympatyczne
rozjaśnij je podsuwając nawet nieco punkt bieli i będzie jak w pełnym świetle
tyle, że bez iskierek na śniegu, ale i bez wypałów
wszystkie zwierze co nosi na głowie kości przez całe życie - ma rogi
a zwierze co raz do roku je wymienia na nowe (np. jeleń, sarna) - ma poroże
z drugiej strony nikt nie mówi, że żona doprawia chłopu poroże, mimo że powszechnie wiadomo, że idzie o jelenia![]()
widzę, że katedra zoo popracowała troszkę nad tobą Chyrzy![]()
"czuję jak rodzi się moc"
Zapamiętam cenne uwagiDziękuje za komentarze.
Skontaktuj się z nami