Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Drzewo

  1. #1

    Smile Drzewo

    Pierwszy raz zamieszczam fotografię na tym forum i liczę na konstruktywne komentarze
    Ostatnio edytowane przez apple ; 04-07-2011 o 22:00

  2. #2

    Domyślnie

    To jeszcze ją pokaż
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Konstruktywnie ogłaszam że nic nie widać.

  4. #4

    Domyślnie

    Teraz chyba widać Przepraszam

  5. #5

    Domyślnie

    O już jest i .... więcej przestrzeni by się przydało, czy chmury jakoś blurowałeś? trochę nienaturalnie mi wyglądją
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Domyślnie

    Troszkę w Lightroom'ie "blurowałem"

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apple Zobacz posta
    Troszkę w Lightroom'ie "blurowałem"
    I po co? Serio pytam Zamiast na efekciarstwie i udziwnianiu lepiej skupić się na kadrowaniu chociażby, bo jak dla mnie, kadr dyskwalifikuje to zdjęcie niestety, pomijając całą resztę.

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  8. #8

    Domyślnie

    16 kroków w tył

    Chociaż ze 4 pewnie wystarczą, żeby nie ciąć gałęzi to jednak można pobiegać wokół + tył/przód i poszukać najlepszego kąta.
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  9. #9

    Domyślnie

    i na początek nie pod światło bo to najtrudniejsze warunki oświetlenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •