Pierwszy raz zamieszczam fotografię na tym forum i liczę na konstruktywne komentarze![]()
Szukaj
Pierwszy raz zamieszczam fotografię na tym forum i liczę na konstruktywne komentarze![]()
Ostatnio edytowane przez apple ; 04-07-2011 o 22:00
To jeszcze ją pokaż
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Konstruktywnie ogłaszam że nic nie widać.
O już jest i .... więcej przestrzeni by się przydało, czy chmury jakoś blurowałeś? trochę nienaturalnie mi wyglądją
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
16 kroków w tył
Chociaż ze 4 pewnie wystarczą, żeby nie ciąć gałęzi to jednak można pobiegać wokół + tył/przód i poszukać najlepszego kąta.![]()
D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE
i na początek nie pod światło bo to najtrudniejsze warunki oświetlenia.
Skontaktuj się z nami