Close

Strona 93 z 109 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1085
  1. #921

  2. #922

  3. #923

  4. #924

    Domyślnie

    ja za nia bardzo tesknie.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #925

    Domyślnie

    Zdjęcia ostatnie i przedostatnie- praktycznie ta sama ekspozycja (a więc i warunki oświetleniowe), ta sama ogniskowa, podobna odległość, a zupełnie różna ostrość... Na jednym pozorny brak ostrości, drugie jakieś przeostrzone...

  6. #926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zdjęcia ostatnie i przedostatnie- praktycznie ta sama ekspozycja (a więc i warunki oświetleniowe), ta sama ogniskowa, podobna odległość, a zupełnie różna ostrość... Na jednym pozorny brak ostrości, drugie jakieś przeostrzone...
    Gdybym miał jednak wskazać różnicę, to gołąb jest w głębokim cieniu, za to kos (czy może szpak) w bardzo ostrym słońcu, co widać nawet na oko. Gołąb był mocno wyciągany, a 180 trochę tego nie lubi, podobnie jak pracy pod ostre światło. Jej największy pazur wychodzi na zdjęciach takich, jak ostatnie.

  7. #927

  8. #928

    Domyślnie

    Byś napisał, że to z D4, bo się jeszcze ktoś zacznie zastanawiać (jak ja), czy wiertarka na jego puszce wyrobi.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #929

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Byś napisał, że to z D4, bo się jeszcze ktoś zacznie zastanawiać (jak ja), czy wiertarka na jego puszce wyrobi.
    Eee... Nie da się ukryć, że wiertarka w D4, czy D700 z atomem w gripie jest sprawniejsza niż w takim choćby D610, ale myślę, że też dałby radę. Może ewentualnie byłby większy odsetek pudeł

  10. #930

    Domyślnie

    Więc skoro nikt nie chce wstawiać zdjęć ze 180 to ja dam jeszcze trzy... Szczególnie, że zaskakuje mnie to szkiełko coraz bardziej






Strona 93 z 109 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •