Close

Strona 103 z 109 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1085
  1. #1021

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    @Carolco ! Łojejku, łolaboga! 1400g i waga mnie zabiła... Ratuuunkuuu! Moja żonka bierze w łapki D3 plus Sigma Sport 150-600 i nigdy nie słyszałem "ciężkie to!" Wagę sobie można policzyć... Dobrego dnia!
    Wiesz, taka przenośnia. Dlaczego ludzie wymieniają cięższe obiektywy na lżejsze? Bo im za ciężko. Jak chcesz dłużej pochodzić z kilkoma szkłami w plecaku, to starasz się to ograniczyć, jeśli Ci po prostu za ciężko. Wziąć do ręki to też jeszcze zależy na jak długo, prawda Jak ktoś wymienia np. Sigmę 85/1.4A na lżejsze szkło, to jest niespełna rozumu, bo Twoja żona podniesie cięższy zestaw? Myślę, że już wiesz, co miałem na myśli
    Trochę puszek i szkiełek

  2. #1022

    Domyślnie

    180 może jest przeciętna alternatywa dla 70-200, bo jednak ostrością odstaje, sprawnością AF też, ale jednak jest dobrą alternatywą na lekki spacer. A obrazek ma czarujący




  3. #1023

    Domyślnie

    Moim zdaniem to świetne uzupełnienie dla 85-tki. Ale oczywiście wszystko zależy do czego kto używa. Ja to szkło zabieram często na wyjazdy z córkami, spacery i ma być właśnie lekkie, bo prócz swoich rzeczy, to jeszcze jakaś woda, jedzenie i waga ma znaczenie. Poza tym również obok 85tki zabieram to szkło na plenery ślubne i kilka kadrów dla urozmaicenia zawsze jest.
    Trochę puszek i szkiełek

  4. #1024

    Domyślnie

    No to działkowa sikoreczka...



    ... i zięba (a przynajmniej tak mi się wydaje).







    Oczywiście w akcji 180, a jakżeby inaczej

  5. #1025

  6. #1026

    Domyślnie

    @madebyzosiek Świetnie łapiesz przyrodę
    Trochę puszek i szkiełek

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carolco Zobacz posta
    @madebyzosiek Świetnie łapiesz przyrodę
    Dzięki. Nie tylko z przyrodą sobie radzi 180, ale nie publikuję wszystkiego co robię Ale portreciki też całkiem całkiem idą

  8. #1028

    Domyślnie

    mam i ja - wersja bez D- dopiero pierwsze testy ale wydaje mi sie, że te szkło zostanie u mnie na dłużej obrazek magiczny i ostro gdzie trzeba z d610

  9. #1029

    Domyślnie

    Właśnie, a jak optycznie wersja z D i bez D? Miał ktoś z Was porównanie?

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Śprotek Zobacz posta
    Właśnie, a jak optycznie wersja z D i bez D? Miał ktoś z Was porównanie?
    Bez różnicy. Też mam wersję bez D, wcześniej dwa razy miewałem wersję D.

Strona 103 z 109 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •