Close

Strona 90 z 109 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1085
  1. #891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez themadablues Zobacz posta
    Jak się miewa af w tym szkiełku ? Chodzi mi o szybkość.
    Przy śrubokrętach ogromne znaczenie ma korpus.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #892

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Przy śrubokrętach ogromne znaczenie ma korpus.
    Wręcz decydujące jeśli w grę wchodzi napędzanie cięższej grupy soczewek...

  3. #893

    Domyślnie

    Zima, odmieniec i widoczna starość na 24 MPX FX. Ale i tak jest całkiem dobrze, jak na szkło z epoki analogowej Choć nie da się ukryć, że na matrycy D700 obrazek w centrum, a szczególnie na brzegu kadru, jest lepszy.


  4. #894

    Domyślnie

    Na 12MP w FX kazde szkło będzie się wydawało ostrzejsze niż na 24MP.

  5. #895

    Domyślnie

    zabrzmi to dziwnie, ale dla tej 180mm wywaliłem najnowszego Nikona 70-200 FL... no po prostu 180mm daje taką plastykę i obrazek , że ostrzejszy 70-200 się chowa w tyle... BYE BYE FL, JESTEŚ KOSMICZNIE OSTRY... ALE BEZ KLIMATU.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hUIkbXFpTDCiH230SpwpyQ.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	2,37 MB
ID:	20922

  6. #896

    Domyślnie

    @Łukasz el. YKS, wcale mnie ten wniosek nie dziwi.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #897

    Domyślnie

    kilka dni temu nabyłem ten obiektyw od jednego z forumowiczów i mam pytanie odnośnie obrazka. Otóż po założeniu do puszki (mam 2 i na obu jest tak samo) i próbie wykonania zdjęcia zobaczyłem zamglony obraz. Strzeliłem fotę i okazało się, ze jest zamglenie na całym obrazie.
    Mleko można zobaczyc na chociażby poniższej focie. Czy to jest normalne czy jest coś nie teges z tym obiektywem? Na żadnym innym obiektywie który mam nie ma takiej przypadłości.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DUD_6195s.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	206,2 KB
ID:	21298
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  8. #898

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aikidudi Zobacz posta
    Czy to jest normalne czy jest coś nie teges z tym obiektywem?
    Jeżeli zdjęcie nie jest pod ostre światło, to absolutnie nie jest to normalne. Widać to na zdjęciach w tym wątku. Coś musi być nie teges...

  9. #899

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Jeżeli zdjęcie nie jest pod ostre światło, to absolutnie nie jest to normalne. Widać to na zdjęciach w tym wątku. Coś musi być nie teges...
    no własnie na każdym jednym zdjęciu mam taki efekt.
    Napisałem juz PW do sprzedawcy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  10. #900

    Domyślnie

    Może jakąś powłokę szlag trafił. Taką mgłę widziałem tylko na zdjęciach pod ostre światło, to wymagało mocnego podniesienia kontrastu i użycia funkcji zamglenie w LR. Ale zdjęcia w normalnych warunkach są takie jak widać w wątku...

Strona 90 z 109 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •