Close

Strona 4 z 109 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1085
  1. #31

    Domyślnie

    własnie zamianiłem 80-200 D ED new na tą 180tkę i naprawdę nie żałuje...róznice troche wiecej niz aptekarskie-na korzyśc 180tki - chociaz brak zooma lekko przeszkadza
    dzisiejsze zawody rowerowe-przykładowy sampelek-bez wyostrzenia tylko zmniejszony-prostu z puchy

    Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 20-07-2008 o 16:15

  2. #32

    Domyślnie

    wreszcie jakieś konkrety jaka to jest wersja?-ostatnia z D czy jakaś wcześniejsza? Jakbyś miał jakieś foty testowe z obu szkieł to chętnie bym popatrzył, albo chociaż kilka sampelków ze 180 na 2,8 w pełnej jakości jakby Ci się chciało podesłać na t.rakoczy@gk.pl to będę wdzięczny!

  3. #33

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia jaka wersja (AF) bo wszystkie są jednakowe optycznie, miałem najstarszą i najnowszą, zostawiłem sobie tą starszą.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | Fuji X100
    AF16/2.8D | AF20-35/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC

    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
    MF 50/1.4S | MF 50/1.4S-C | MF 10.5cm/2.5P | MF 105/2.5P



  4. #34

    Domyślnie

    wersja z D..chociaz jak napisał deep to bez żadnej róznicy naprawde genialne szkło..troche moich fotek..umiesciłem w dziale sport...przy okazji zawodów rowerowych były pokazy freestyle...ale to moje pierwsze foty tego typu...wiec..hm..rózne są...
    tommy..dostałeś maila ode mnie?? bo jakieś dziwne infa mi przychodza...
    Ostatnio edytowane przez cichy70 ; 20-07-2008 o 20:13

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommy Zobacz posta
    ale GO i ostrość przy 2,8 już nie będzie raczej aptekarsko się różniła.
    a to niby dlaczego? GO będzie w zasadzie identyczna przy tej samej ogniskowej i tej samej (2.8 ) przysłonie, niby dlaczego ma sie różnić?
    co do ostrości, to sądzę, że różnice będą aptekarskie właśnie, bo jeśłi wymienione zoomy moągą być nieco miękkie na długim końcu, to już przy 180mm są bardzo ostre na pełnej dziurze.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    tommy..dostałeś maila ode mnie?? bo jakieś dziwne infa mi przychodza...
    doszedł, dzięki!


    wigi, masz piękną stałeczke i zooma z tym zakresem- porównaj sobie foty- nie wiem jak w przypadku tych Twoich ale często plastyka bywa dużo lepsza i przyjemniejsze rozmycie, a o ostrości niewspominając , a do tego cichy który miał oba słoiki wyraźnie stwierdza że to nie tylko onanistyczne drobiazgi je różnią.

    na szczęście z tym szkłem nie ma problemu i jak się nie sprawdzi jego idylliczna jakość to można odsprzedać

  7. #37

    Domyślnie

    Jadąc dziś pofocić makro, napotkałem przy drodze kozy, wyjąłęm więc Sigmę 150mm i strzeliłem kilka fot, oto jedna z nich


    Ta Sigma ma piękny bokeh i bardzo ostra jest od pełnej dziury, do tego jest dość szybka i cicha (ma silnik)
    Sorry, za to wtrącenie
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  8. #38

    Domyślnie

    dla odgrzania trochę sampli z przyrodą z dzisiejszego spaceru po lesie...
    prosto z puszki, tylko pomniejszone









  9. #39

    Domyślnie

    Wylicytowałem wczoraj na allegro używkę, mam nadzieję, że nie właduję się na minę. Takie kadry jak u kol.Verusa powyżej cały czas siedzą w mi w głowie. Jak wszystko będzie oki pochwalę się robótkami.
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

  10. #40
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    365

    Domyślnie

    no, wiosną zapachniało, aż miło

Strona 4 z 109 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •