Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy reportaż ślubny


    Witam chciałem prosić o opinie, rady i komentarze - to mój pierwszy reportaż ślubny, niestety kościół nie wchodził w rachubę.

    picassa

    Z góry dziękuję...

  2. #2

    Domyślnie

    Zadaj sobie trochę trudu i zaprezentuj zdjęcia na forum w jakiejś strawnej formie.
    Zgaduję, że to rozkładówki jakiegoś albumu, ale jak mam zgadywać gdzie kończy się jedna, a zaczyna druga?
    Przewijam niekończącego się tasiemca ...
    Co do tej zaprezentowanej na forum: konsekwentne obróbkowo, widać, ze w tym względzie coś już potrafisz, jeśli chodzi o narrację - przegadane, monotonne, bez napięcia i rytmu.
    Poprawne elementy - nieciekawie połączone
    myślę co piszę

  3. #3

    Domyślnie

    Standardowy reportaż z przygotowań.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie to za dużo jest na tych zdjęciach bezsensownych skośnych kadrów. Młodzi pewnie mieli już zawroty głowy ale nie martw się, ja też tak miałem na początku kolory i obróbka na duży +
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  5. #5

    Domyślnie

    jak na reportaż ślubny to za dużo ślubu tu nie pokazałeś. Wstaw inne zdjęcia.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie masakra. Jakby foto był napity i nie mógł prosto aparatu utrzymać(wybacz porównanie, miałem na jednym weselu kamerzystę, który "pływał" kamerą po sali, po 5 minutach oglądania filmu robi mi się autentycznie niedobrze). Pochyłe kadry są ok, ale jako dodatek, nie w nadmiarze. No i przydałoby się żeby jednak same w sobie były dobre, a tu jest niestety dość słabo.

    Co do obróbki(czy też naświetlania samych zdjęć) - za dużo przepałów, kolorystyka co chwile to inna.

    8 najlepsza z drugiego wrzutu.
    Ostatnio edytowane przez Kanghoy ; 05-07-2011 o 08:41
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    a bylo tak ladnie - niestety zdjecia, ktore pokazales dalej sa zbyt jasne chwilami jak dla mnie (np. 2 - mogles obizyc jasnosc tla by twarz PM ladnie sie skomponowala). Zdjecie nr 9 - moze fajny moment chwila (PM chyba jadla tort albo cos innego bo wyglada jakby sie obllizywala po czyms smakowitym) - nie wiem co mial oznaczac ten kadr ale jest nieostry i nadaje sie do kosza a szkoda. Po przygotowaniach sadzilem ze bedzie nadal tak przyjemnie - pomylilem sie. Byles 2 fotografem czy jak (zdjecie 7). Pracuj dalej i nie zrazaj sie- powodzenia
    "Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
    WaWeWu

  9. #9

    Domyślnie

    Również po zaprezentowaniu 1 postu spodziewałem się ciekawszej relacji . No ale całe życie przed nami na naukę i praktykę - może warto skorzystać z ślubnego kursu fotograficznego?
    Pozdrawiam
    S5 pro, S8mm, T17-50 2.8mm, N35mm 1.8, N50 1.4D, N85 1.8D, 10-20 sigma, nikon D7100
    https://radoslawsobik.pl/

  10. #10

    Domyślnie

    nie powinno się pić na robocie takie jest moje zdanie
    sporo gratów

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •