Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jelenie

  1. #1

    Domyślnie Jelenie

    Aksis bodajże. Zgaduję, że kolory nie będą odpowiadały. Pogoda jest jaka jest. Bardziej mi chodzi o kadrowanie. Jakieś Wasze wizje, propozycje?

    1.

    2.

    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Propozycje....... Bardziej szeroko!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez apple Zobacz posta
    Propozycje....... Bardziej szeroko!
    Dziękuję, następnym razem będę miał na uwadze

    Jeszcze takie dopowiedzenie:
    Nie jestem do końca pewien czy to daniel czy jeleń. Opierałem się na Wikipedii. To, co fociłem było malutkie. Czytając opis na Wikipedii jelenia aksisa pasował mi bardziej niż daniela.

  4. #4

    Domyślnie

    To raczej sprawdź zanim napiszesz, bo to jest daniel. W dodatku jakiś hodowlany, który na dziczyznę zostanie przerobiony i inne skóry czy poroża.
    Z8 + różne klamoty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •