Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie izopromanol do matrycy D70?

    Witam wszystkich, czy ktoś z szanownych forumowiczów używał czegoś takiego jak te chemikalia z linków poniżej, do czyszczenia filtra przy matrycy? Swab własnej roboty, tak jak na stronce: http://www.pbase.com/copperhill/ccd_cleaning plus alkohol izopropylowy i powinno zadziałać...
    http://www.cyfronika.com.pl/cgibin/s...3&sid=29501e3f
    http://elbiz.pl/product_info.php?cPa...oducts_id=1281

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używam eteru do narkozy

    [ Dodano: Nie 29 Maj, 2005 ]
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic....ekture+gruszki

  3. #3

    Domyślnie

    przede wszystkim darowalybm sobie wszystko co jest jako spray...
    lepiej normalna postac... nie do konca wiadomo co jest nosnikiem i moze sie okazac niezle kuku..
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  4. #4
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Tylko czysta gruszka gumowa z apteki i nic więcej. Wszystkimi chemikaliami narobisz sobie wiecje szkody niz pozytku.

    pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #5

    Domyślnie

    Kiedy ja zepsulem D70 i powedrowal do krakowskiego serwisu o wieloletnich tradycjach uslyszalem "wszystko co szklane najlepiej czyscic ETEREM" ale ciezko to zdobyc. Wszystko co nie szklane matowka itp nie eterem!!!
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  6. #6

    Domyślnie

    Ciezko ?
    Co wtorek bawie sie nim na laboratorium Chemi Organicznej

    jak ktos potwierdzi dzialanie to moze uda mi sie wyniesc kilka ml

  7. #7

    Domyślnie

    Moj drogi dzialanie potwierdza najlepszy serwis fotograficzny w krakowie na ul Czapskich znany od lat w tym miescie i to nie 2 ale wielu wielu i to powinno wystarczyc przyslij mi 1/2 litra jak mozesz

    ps
    oczywiscie eteru
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  8. #8

    Domyślnie

    1/2 L ?

    na calej pracowni ogolnodostepna jest mala buteleczka 30-40ml - wieksza ilosc tylko w okreslonych celach wydawana przez asystentow

    Mogl bym wyniesc kilka ml na 3-4 czyszczenia

  9. #9

    Domyślnie

    romejo miał z pewnością na myśli flaszkę wódki
    ...zamiast przysyłać to lepiej się spotkać i razem wypić
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    powinno wystarczyc przyslij mi 1/2 litra jak mozesz


    będzie niezła impra
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •