Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    A Ventizz Hasselblada Hasselblad ma nowego właściciela
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2010
    Miasto
    południe Polski
    Posty
    75

    Domyślnie

    Taka ciągła zmiana właściciela nie wystawia dobrej opinii systemowi Pentaxa. Mam nadzieję, że wreszcie marka ta rozwinie się do poziomu C/N, jeśli chodzi o popularność. Konkurencja to dobra rzecz.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez this Zobacz posta
    Mam nadzieję, że wreszcie marka ta rozwinie się do poziomu C/N, jeśli chodzi o popularność.
    Nie rozwinie. Powiedzmy, że Pentax już próbował jak DSLR zaczęło trafiać pod strzechy. Zresztą patrząc na historię tej marki nigdy nie stanowili realnej konkurencji dla C i N. Oczywiście, niektóre konstrukcje mają bardzo ciekawe, ale nigdy celowo nie konkurowali z wielkimi tego rynku. Obawiam się, że raczej skończy jak Minolta.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Ale jednak kiedyś wielka piątka producentów japońskich była wiele bardziej wyrównana.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Obawiam się, że raczej skończy jak Minolta.
    W sensie - Pentaksa kupuje jakiś gigant na rynku elektroniki, marka Pentax znika, ale zostaje bagnet? To naprawdę kusząca perspektywa dla pentaksiarzy.

  8. #8

    Domyślnie

    Następny klient na matryce Sony...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •