Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Jedno, ale nie jedyne...

    ...bo niebawem będzie więcej.

    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  2. #2

    Domyślnie

    fajne, choć ciut zbyt centralnie
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  3. #3

    Domyślnie

    więcej, więcej, więcej ;D

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    fajne, choć ciut zbyt centralnie
    Może i centralnie, ale na tym zdjęciu się tyle dzieje, że to w ogóle nie przeszkadza, bardzo mi się podoba

  5. #5

    Domyślnie

    qrcze z tego co wiem to sesja z mojego miasta a ja tej miejscówki w odróżnieniu od Was nie znam, jesteście z Zygmuntem mistrzami od miejscówek Świetna klatka
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, to jeszcze nie sesja z Twojego miasta, Sewerynie. To ciągle nasz pobliski Krakówek, który, jak wiadomo, leży koło Wadowic. Twojego miasta niestety nie znamy na tyle, żeby szukać samemu, więc tamte miejscówki raczej poznasz .
    A co do centralnego kadrowania - na poziomie robienia zdjęcia nie dało kadrować inaczej, bo jakiekolwiek przesunięcie powodowało, że lewego oka już nie było (to jest odbicie prawego), a ja chciałam oboje oczu, nie jedno. A cięcie tego zdjęcia na poziomie obróbki jakoś mnie nie przekonuje. W nim chodziło o symetrię, więc po o miałabym celowo ją zaburzać.
    Dzięki za uwagi!
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  7. #7

    Domyślnie

    a to nie jest ze mną aż tak źle myślałem że to materiał z waszego ostatniego wypadu do Wawy
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjeciei miejmy nadzieje, ze wiecej - znaczy wiecej ale w tym kierunku jaki tu widzimy . Jak komus centralnie to moze niech napisze jakies "Nowe podstawy fotografii " ?? Dobry zartownis. Pozdro

  9. #9

    Domyślnie

    super klatka może odrobinkę ciemniej PM...
    sporo gratów

  10. #10

    Domyślnie

    Czapki z głów .
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •